Lista ocen Dodge Ram III (10) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robercik
Pick Up 4.7 235KM 173kW
Silnik rozgrzewa się po około 2 kilometrach. W zimie szyba odpuszcza po 2-3 minutach pracy silnika. Dmuchawa mocna i dobrze wyciszona. Na maksymalnym biegu jest ciszej niż w A4 i VW razem wziętych. Klimy jeszcze nie sprawdzałem ale patrząc na ogromną chłodnicę myślę że będzie świetnie.
~mgr hemi :)
Pick Up 5.7 345KM 254kW
W lecie chłodzi w zimie grzeje. Regulacja dwustrefowa działa rewelacyjnie. Wcześniej miałem BMW z dwustrefową klimą. Jeździłem nią 10 lat i do końca nie potrafiłem rozszyfrować o co tam chodziło.
~dejwitt
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Auto się bardzo szybko nagrzewa zimą, co daje komfort szybkiego nagrzewania kabiny. Latem zaś bardzo wydajna klimatyzacja która potrafi szybciutko auto doskonale zchłodzić.
~Drug
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Grzeje bardzo dobrze, chłodzi bardzo dobrze. Szkoda, że klimatronik i filtr kabinowy w tych rocznikach to jakaś futurystyka, ale ogólnie zimnej zimy i gorącego lata się nie boi.
~dymecki@poczta.onet.pl Damian
Pick Up 4.7 310KM 228kW
doskonała klima chłodzi bardzo dobrze, generalnie auto ma tendencje do znacznego nagrzewania się gdy jest zamknięte. Ciepłe powietrze uzyskujemy po kilku minutach jazdy
~BETAMAY
Pick Up 4.7 235KM 173kW
błyskawiczne ogrzewanie , przy chłodzeniu w samochodzie mozna stworzc sie huragan
~dejwitt@op.pl
Pick Up 5.7 345KM 254kW
grzeje tak jak powinien grzac i chlodzi jak lodowka
~jumbo
trochę paruje szyba czołowa