Lista ocen Dodge Ram III (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robercik
Pick Up 4.7 235KM 173kW
Jak dla mnie doskonale. Dookoła widok jak z latarni morskiej. Jeśli ktoś miał problemy np. z Passatem kombi lub z busami to tu będzie 3 razy gorzej. Jeśli jednak zdawałeś egzamin z parkowania na prawo jazdy i zdałeś to i tu dasz se radę . Kamerka cofania znacznie poprawia widok do tyłu. Fordem Transitem w najdłuższej wersji jest gorzej :-)
~dejwitt
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Jeden napisze że jest OK inny zaś że mało widać, ocena tylko i wyłącznie bardzo subiektywna. A moja jest taka, że ja na widoczność nie narzekem. Siedze wysoko, mam przed sobą dużą szybe. Jedynie czasem słupek A wydaje się za duży bo chowają się za nim auta :>
~Drug
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Wielkie okna, wysoko, czyli całkiem dobrze. Do tyłu przydają się na początku czujniki cofania, ale po miesiącu jazdy już ich nawet nie słuchałem. Kwestia przyzwyczajenia. Martwy punkt w lusterku z prawej strony. Ogólnie widoczność bardzo dobra
~mgr hemi :)
Pick Up 5.7 345KM 254kW
REWELACJA. Ogromne lusterka pozwalają na wkomponowywanie się w dość skomplikowane zakamarki. Widoczność do przodu... jak to z pierwszego piętra widać wszystko ;) na boki ok i do tyłu także jest ok.
~dejwitt@op.pl
Pick Up 5.7 345KM 254kW
w samochodzie sie siedzie wyzej jak wjakimkolowiek weuropejskim busie, to juz mowi samo przez sie ze widocznosc jest znakomita choc czasami moga przeszkadza bardzo szerokie slupki
~jumbo
Pick Up 5.7 345KM 254kW
napiszę jako zwykły kierowca \"mi to nieprzeszkadza\" grube słupki przód , trzeba potrafić cofać na lusterka ,
~dymecki@poczta.onet.pl Damian
Pick Up 4.7 310KM 228kW
doskonała, bardzo szybko można przyzwyczaić się do gabarytów auta, i manewrowanie nie jest probleme, duże wygodne lusterka
~Arta
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Bardzo dobra widoczność z przodu ale z tyłu już troszkę gorzej
~bombel079@att.net
Pick Up 4.7 235KM 173kW
jest ok na wszystko z gory