Lista ocen Dodge Ram III (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robercik
Pick Up 4.7 235KM 173kW
Jeździłem kilkudziesięcioma autami różnych marek i właściwie od A6 w górę jest porównywalnie cicho. Oczywiście powyżej 100 km/h opływ powietrza robi swoje ale do tej granicy słychać tylko opony. Radi fabryczne całkiem dobre a i rozmowa bezproblemowa do 140 km/h .
~dejwitt@op.pl
Pick Up 5.7 345KM 254kW
ja jestem maniakiem amerykanskich silnikow V8 i jak moge sie wsluchiwac w gulgot silnika oraz wydechu jadac bardzo mnie to cieszy, a jesli chodzi o cywilizowane wyciszenie to dopiero powyzej 120 robi sie troche glosno nie znosnie jest okolo 160km/h
~jumbo
Pick Up 5.7 345KM 254kW
do 130 ideał wcześniej napisałem iż jest to ciężarówka powyżej 130 szum wiatru hałas opon itp., itd. lecz skania volvo man reno czy inne \"autka\" wyciągające do 100 dzięki blokadom są wyciszone w tym samym stopniu
~dejwitt
Pick Up 5.7 345KM 254kW
do 110km/h jest dobrze jak na kiosk ruchu, ale powyżej 130km/h szum powietrza, kół, wiatr bardzo daje po uszach.
~Drug
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Ale o jakie wyciszenie chodzi, bo Ram takiego chyba nie posiada ;-) Powyżej 120km/h można wyłączyć radio, bo i tak nic nie słychać
~BETAMAY
Pick Up 4.7 235KM 173kW
To zalezy od punktu widzenia mi osobiscie nie przeszkadza praca v8 brzmi tysiąc razy lepiej niz polskie rozgłośnie radiowe.
~dymecki@poczta.onet.pl Damian
Pick Up 4.7 310KM 228kW
tylko miły pomruk silnika nawet przy 140 km/h, żadnych szumów od układu zawieszenia ( mam opony na asfalt )
~mgr hemi :)
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Wyciszenie jest doskonałe...dźwięk V8 słychać bardzo dobrze. ;)
~wick
Pick Up 5.7 345KM 254kW
zbyt doskonałe, lubię dźwięk tego silnika
~Arta
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Jest dobre ale nie bardzo dobre