Lista ocen Dodge Ram III 5.7 345KM 254kW 2003-2008 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Drug
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Skrzynia to zabytek i do tego zabytek jeden z tych mniej udanych. Skrzynie automatyczne mają pomagać kierowcy. Ta w Ramie przeszkadza. Kompletnie nie działa tak jak działają automaty nawet w starszych europejczykach. Działa na obroty. Kompletnie nie uwzględnia obciążeń. Dojeżdzasz do danej predkości i zmienia bieg i nie ma znaczenia czy jedziesz solo, czy z kilku tonową przyczepą. Na szczęście niektóre z Ramów mają Tow/Haul, co zmienia...
~dejwitt@op.pl
Pick Up 5.7 345KM 254kW
skrzynia automatyczna 5 biegowa wiadomo, ale nie mechaniczna tylko juz na pelnej elektryce,osobiscie wolalbym mechaniczna jak w camaro, ale powiem szczerze,ze nie moge sie do niej doczepic oczywiscie znowu kwestia oleju, nie katownaia na zimnym oleju i wzasadzia skrzynka bezproblemowo sie sprawuje :)
~dejwitt
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Skrzynia automatyczna radzi sobie nie najgorzej. Nie jest to coprawda DSG, czy tez tiptronic, ale do zwykłego spokojnego przemieszczania się zdaje egzamin
~mgr hemi :)
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Skrzynia jest ok lecz (jak dla mnie) trochę ospałe redukcje przy wyprzedzaniu. Miałem inne automaty i jakoś im to szybciej wychodziło.
~jumbo
Pick Up 5.7 345KM 254kW
u mnie działa idealnie ,bez względu na sposób jazdy zmiana biegów niewyczówalna
~bodano
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Skrzynia po prostu tragiczna, lubi się psuć
~Arta
Chodzie bardzo dobrze