Lista ocen Dodge Stealth I (5)

~szakal@onet.pl
Coupe 3.0 12v V6 166KM 122kW
powiem tak....mialem sporo samochodow ale jeszcze nie mialem takiego jak ten...poprostu zwala z nog...zajebisty wyglad....proporcje idealne...drzwi bez ramek...prawdziwy sportowy samochod...palce lizac...Mam bialy perlowy lakier....w stanie idealnym...podswietlenie podwozia na niebiesko....sterowanie w kabinie...niezly sprzet audio...widok zajebisty...malo kto sie nie rzuci za nim okiem....a chyba o to tu tez chodzi...wyjatkowy samochod
~ramzes
Coupe 3.0 12v V6 166KM 122kW
bardzo fajny samochód zarombisty wygląd wszyskie laski twoje tylko jest ich malo ale to dobrze bo ludzie niewiedzom co to za samochód ostatnio wychodze z auta a jakiś koleś mnie pyta czy to jest dodge viper? dziewczyny trzeba zrzucać z maski a jak naciśniesz gaz to inne auta mogą sie schować ostatnio jakiesz szczyle chcialo sie ścigać wieć sie zgodzilem ale wyścig nie byl dlugi zgubilem ich jużna starcie :) jestem z niego dadowolony
~tomek_db@wp.pl
Coupe 3.0 24v V6 225KM 165kW
Wrażenia z jazdy są ogromne. szczególnie przyczepność. Każdy, komu dałem się przejechać wychodził z trzęsącymi się nogami, jak dziewica po pierwszym razie.
~TYBUCH
Coupe 3.0 24v V6 225KM 165kW
coś wspaniałego nie da sie tego opowiedziec trzeba sprobowac choc ciezko nim jechac wolno bo szarpie nieraz (Silnik)
~Marek Górecki Gliwice
Coupe 3.0 24v V6 225KM 165kW
Jeżdzi się wspaniale jak czołgiem tzn tak trzyma sie jezdni,części w miarę tanie hurtownia w Wodzisławiu śląskim ceny rewelacyjne orginalne i szybko kupiłem u nich sprzęgło z dostawą do domu 1 tyś zł orginał z Canady