Lista ocen Dodge Stealth II (9)

~Mirek A
Coupe 3.0 24v V6 226KM 166kW
Super wygląd zewnętrzny, super w środku. Jazda jest naprawde przyjemnością. Super silniczek (sprawa elastyczności jest chyba jasna:)), wspaniała klimatyzacja w lecie i super ogrzewanie w zimie. Defrozer działa natychmiast. Parkowanie w ciasnych miejscach jest okropne ze względu na widoczność. Spojler i piękne kształty tyłu samochodu robią swoje :) Zbyt niskie sprzęgło jak dla mnie i nie udało się tego ustawić wyżej. Tak naprawdę dał bym ocenę...
~www.kosoku.zq.pl
Coupe 3.0 24v V6 226KM 166kW
auto jest naprawde ok!!! poza tym ze duzo pali nie ma wiekszych problemow, wyglad jest niepowtarzalny a silnik jeszcze mocniejszy, mnie osobiscie bardziej sie podoba niz mitshubishi, wiec mysle ze warto bylo kupic je dla samej super zajawki!!!
~StealthMan
Coupe 3.0 24v V6 226KM 166kW
No tutaj moglo by byc lepiej.....czesto sie cos sypie. (Skrzynia biegów)
~darek
Coupe 3.0 24v V6 226KM 166kW
koszmar,liczyłem na 15-18l/100 ale 25 to już lekka przesada ( po mieście oczywiście) bez jakiegoś szaleństwa,jakbym popiszczał oponami to blado siebie widzę (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~jasiu
niesamowite auto sylwetka 21 wieku
4,1
~Adrian Jelen
Coupe 3.0 R/T 24v V6 Twin Turbo 320KM 235kW
daje taki glos na skrzynie biegow poniewarz mam automamt i to auto jezdzi jak zwyczajne BMW przy tej skrzyni biegow no i wiadomo spalanie jest tez wieksze a silnik niejest maly (Skrzynia biegów)
~ali
Coupe 3.0 R/T 24v V6 Twin Turbo 320KM 235kW
ten samochod uratował zycie 4 osoba scielismy nim podwojny słup po tym jak w nas uderzono i wszyscy wysiedli bez powaznych urazow wspaniałe wzmocnienia w drzwiach!!
~pawel
Coupe 3.0 24v V6 226KM 166kW
marnej jakosci docisk itarcza spzegla co roku zmiana (Skrzynia biegów)
~luka