Lista ocen DS 3 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martusia
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
ZAGINĄŁ KLUCZYK ORYGINALNY DOROBIENIE NOWEGO Z IMMOBILAIZEREM 700-900zł poza tym USTEREK NIE MA.NIE MOŻNA PORÓWNYWAĆ TEGO DO USTERKI GDYŻ SAMA ZGUBIŁAM OBA KLUCZYKI Z TOREBKĄ
~Admin
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
AUTO DO TYCHCZAS NIE ZAWODNE KOLEGA MA TEN MODEL OD NOWOSCI I TYLKO WYMIENIA RZECZY EKSPLOATACYJNE OLEJ KLOCKI,FILTRY I JEZDZI JUZ 4ROK I NIE CHCE SPRZEDAC WIEC O CZYMS TO SWIADCZY
~Jacek_Sz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Po 36 000 pojawiło się lekkie spocenie pod uszczelką od głowicy. Wymiana tylko materiałów eksploatacyjnych, żadnych awarii wszystko działa bez zarzutów.
~Lukas
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
na ta chwile wymieniłem Tylko akumulator bo ktoś wyjął oryginalny jak kupowałem auto i włożył jakis szrot,poza tym BRAK USTEREK W AUCIE!
~Szmiteczka :)
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
nie zanotowano żadnych i oby tak dalej kolejne 3 lata lub kolejne 80tyś przebiegu,a sporo jeżdzę autem i nic się nie dzieje nic nie psuje jest ok
~moto_auto_fan
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
przez okres użytkowania tego samochodu zdążyło się popsuć niemalże wszystko poza skrzynią biegów i elementami zawieszenia
~Mateusz
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Okresowo przestaje działać jeden z czujników parkowania - ale potem sam się naprawia. Poza tym żadnych usterek.
~Jacek
Hatchback (Citroen) 1.6 HDi 92KM 68kW
nieszczelne uszczelki drzwi- przy wiekszej predkości bardzo duży szum
~Totylkoja
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Tylko typowo eksploatacyjne sprawy czyli olej i filtry.
~Paweł
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
normalne częsci eksploatacyjne klocki ,oleje itp