Lista ocen DS 3 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Admin
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
CENA MOZEMY KUPIC TANSZE WERSJE SILNIKOWE Z UBOZSZYM WYPOSAŻENIEM ,BEZ NAVI I SILNIKIEM O MNIEJSZEJ MOCY DUZO TANIEJ. . .TYLKO PO CO? JAK TO AUTO TO PRAWDZIWY SZYK TECHNIKI I MOC SWIETNA WIEC CENA TEZ MUSI BYC WIEKSZA PROSTE:)
~Totylkoja
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Za tą cenę pewnie można kupić coś większego tylko po co? Ja szukałem taki niepozorny z wyglądu gokart w większości do jazdy po mieście. Mały i zwinny a do tego fajnie wykończony i wyposażony.
~Lukas
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
zawsze moglo by być tańsze,lecz czy wtedy było by tak doskonale i dopracowane nie wiadomo wersja 156km kosztuje nowa ok 85tys w full wyposażeniu zatemoceńcie państwo sami,a auto polecam
~Szmiteczka :)
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
auto drogie ,ale fajne nie każdy może sobie pozwolić na tak świetne auto i to jest to nie jezdzi nim milion osób jak innymi tylko te osoby które chcą mieć fajne ciekawe auto o sportowo osobowym uduchowieniu.
~marcel
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
WERSJA W OPCJI 1.6 TURBO 156KM Z NAVI W PELNEJ OPCJI KOSZTUJE NOWA OKOLO 83-5 TYSIECY ZLOTYCH ZATEM JAK NA TAK WSPANIALE AUTO MOZE DUZO MOZE MALO ZALERZY CO KTO OCZEKUJE OD AUTA DLA MNIE CENA ODPOWIEDNIA
~Jacek_Sz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Nie ma co słuchać innych, że za tą cenę można by kupić coś lepszego większego. Ale ludzie kupujący ten samochód wolą coś więcej dostać od życia niż zwykły i nudny passerati czy golf.
~Dankan
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Samochód jest drogi w zakupie, ale bardzo tani w utrzymaniu. Wykonanie i wygląd stoją na wysokim poziomie. Jedyne co boli to cena zakupu, ale myślę że warto zapłacić.
~Bania
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
za 95 000 zł okleiny z bąbelkami, zderzaki nie równo spasowane, elementy wewnętrzne potrafią czasem zaskrzypieć. Drzwi to istny koszmar, przy zamykaniu stodołą lepiej brzmi!
~MAREK i ANIA
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
50/50 ŚREDNIA NIE ZA TANIE JEST TO AUTO,ANI NIE ZA DROGIE,ZAWSZE MOŻEMY KUPIĆ SŁABSZĄ WERSJE TANIEJ,TYLKO PO CO NAM ONA:)JAK TA JEST ZNAKOMITA
~moto_auto_fan
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
wykonanie wnętrza stoi na wysokim poziomie, materiały są świetnie dobrane pod względem mechanicznym samochód jest bublem