Lista ocen DS 4 (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Marsol
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
No i tu trochę krytyki. Jeżeli chodzi o kierowcę i pasażera z przodu jest bardzo dobrze mogę porównać ilość miejsca do passata, oczywiście jak cofnę fotele przednie max w tył.Co do pasażerów na tylnych fotelach dziecko ok ale dorosłemu będzie ciasno. Fotele są głębokie ale krótkie. Przestrzeni nad głową dla osoby do wys. 180 cm nie będzie brakowało gorzej z nogami. Według mnie to jest sam. dla 2 osób. max. im na pewno nie zabraknie miejsca.
~Damian
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Bagażnik jest duży jak na swoje gabaryty, sporo udogodnień, jak światło w bagażniku, które może być latarką. Miejsca z tyłu jest wystarczająco, mam 185 cm wzrostu, i mieszczę się na nogi i głowę i mam jeszcze luz. Z przodu jeszcze lepiej. Schowki są ogromne, żona w schowkach przy dzwiach lub w konsoli środkowej chowa torebki. Butelki 2l czują się tam jak w domu.
~Bartosz
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Często czytam na temat małej ilości miejsca na tylnej kanapie oraz niewygody wsiadania . Mając 178cm wzrostu na tylnej kanapie mieszcze się z zapasem, podczas 2 godzinnej jazdy nie odczuwam żadnego dyskomfortu, a jeśli wchodzi o wsiadanie to cóż osoba o dość Sporych gabarytach może mieć problem ze wsiadaniem do auta ale na pewno nie będzie to dotyczyć dzieci.
~Zhang
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Z przodu - wygodnie, a nawet komfortowo (polecam fotele przednie - dobre trzymanie i opcja masażu). Z tyłu - nie rozumiem tych opinii z recenzji o słabym dostępie? Ja wożę fotelik i wkładam co najmniej 2x dziennie dziecko i nie odczuwam jakiegoś dużego dyskomfortu (oczywiście w odniesieniu do aut tej samej klasy)
~Arczi
DS 4 II
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Przód - idealnie, tył - bardzo dobrze. Nie dajcie się zwieść negatywnym opiniom - tylna kanapa ma bardzo głębokie i długie siedzisko, więc mała ilość miejsca na nogi jest tylko optyczna/pozorna. Jedyne co naprawdę razi, to przy opuszczonych na maksa fotelach nie ma już gdzie wsunąć stóp (pasażerowie z tyłu).
~woki
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Dla mnie idealnie. Jeśli ktoś lubi kompakty tak jak ja to naprawdę polecam. Najdłuższa trasa to 1680km jednorazowo. Wyszedłem z auta nie połamany bez bólu kręgosłupa. Masaż w fotelach to naprawdę bajka - w szczególności dla osób z cierpnącymi nogami. Jeśli chodzi o tył to moje dziecko nie narzekało.
~michaelinho
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 115KM 85kW
Przód super, tył nieco gorzej. O ile miejsca nad głową jest pod dostatkiem i bez problemu można się wyprostować to miejsca na nogi troszkę brakuje. Faktem jest że nie jest jakoś strasznie źle, bo problemów ze zmieszczeniem się nie ma ale trzeba uczciwie przyznać że w tej kwestii mogłoby być nieco lepiej.
~DeeSiak
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu gorzej, ale chyba każdy kto kupuje to auto zdaje sobie sprawę, że nie będzie to auto rodzinne a raczej coś w rodzaju coupe dla 2 osób. Siedzi się wysoko a samo auto też jest wysoko zawieszone, co daje poczucie bezpieczeństwa.
~Michał
DS 4 II
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
z przodu jest komfortowo, z tyłu osoby dorosłe raczej nie będą przesadnie szczęśliwe, auto ma swoje ograniczenia ze względu na gabaryty, 4 osobową rodziną można podróżować komfortowo. Nie jest to pojazd na wypady z dziadkami do Chorwacji
~daro1202
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Wszystko skrojone na miarę. Siedzenia bardzo wygodne i dobrze trzymają. Z tyłu też jest sporo miejsca - wprawdzie przestrzeń do wsiadania jest utrudniona i ograniczona, ale jak już się człowiek usadowi to wcale nie jest ciasno.
DS 4