Lista ocen DS 4 (32) - Stosunek jakość/cena

~Luki
DS 4 II
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Wersja La Premiere po rabacie 190 tys brutto, podobnie wyposażone (nie maja skanowania drogi i noktowizora) Audi A3 40 TFSI 180 tys po rabacie, BMW 1 200 tys (nie ma rabatów bo teraz nie chcą dać).. DS4 jest z tej konkurencji najcichszy (przednia akustyczna, boczne wszystkie laminowane szyby), ma najwygodniejszy fotel kierowcy (AGR) i wyposażenie z Mercedesa S (noktowizor).. no i ma najlepiej wykonane wnętrze, w Audi plastiki na drzwiach są...
~woki
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Za 100 000 wyjechałem pięknym czarnym demonem, którego przez 4 lata podziwiali wszyscy. Auto w full wypasie (bez automatycznej skrzyni i automatyczne regulacji forteli. Wszyscy mówili: zgłupiałeś? kompakt za stówę? Pozdrawiam dyletantów. Dla mnie relacja ceny do jakości OK (nie licząc mankamentów wspomnianych wcześniej)
~Damian
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Z racji że jest to rzadki samochód jest on tańszy, raczej trzeba liczyć na sprowadzone modele i wyprawę do mechanika o jego ogarnięcie. Lecz za tą cenę do dzisiejszego dnia jestem przekonany że nie znaleźliśmy by nic lepszego. Z lepszym wyposażeniem, osiągami, silnikiem benzynowym, wyglądem. Rewelacja.
~Marsol
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Samochód jest drogi jak na kompakta nawet tak pięknego. W opcji SO CHIC jest niezłe wyposażenie cena katalogowa 89 900 zł.Jak ktoś chce zaszaleć to DS z 200 konnym silnikiem łatwo przeskoczy cenę 100 tyś.plus kilka dodatków w wyposażeniu. Jakość i wygląd musi kosztować.
~Kamil
DS 4 II
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Jesteśmy z żoną zachwyceni z zakupu. Konfiguracja naszego pierwszego pomysłu, Golfa 8, wyszła 202 tys. zł, a wielu elementów z DS-a tam w ogóle nie ma. Auto jest drogie, ale po doposażeniu konkurencja wypada na rowni lub gorzej.
~daro1202
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
W salonie można liczyć na naprawdę dobrą cenę :) Zastosowane materiały w samochodzie tej klasy biją konkurencję na głowę. A jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
~citro
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
samochód w wersji so chick jest już bogato wyposażony, za te same pieniądze albo nawet drożej znajdę bezpłciowe, nudne, samochody innych marek. Tym razem postawiłem na Citroena.
~Jacek
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Cena adekwatna do jakości wykończenia nie jestem rozczarowany .Jakość użytych materiałów bardzo przyzwoita. nic nie trzeszczy nie skrzypi.
~Zhang
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Można kupić coś tańszego za tą cenę np. C4. Pewnie stosunek jakość/cena lepszy. Tu płacisz za zachciankę aby mieć coś innego. Ja polecam :)
~DeeSiak
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto nietuzinkowe, nawiązujące do legendarnego DS, musi kosztować więcej niż zwykła C4. Konkurencja np. Audi A3 czy Lancia Delta są droższe z wyposażeniem DS4.
DS 4