Lista ocen DS 5 Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW 2015-2018 (4) - Układ jezdny

~Kuba
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Samochód bardzo komfortowy, nie dajcie się zwieść obiegowym opiniom recenzentów na YouTube. Na 18calowych felgach jest bardzo fajnie,resoruje przyjemnie i cicho. Nastawy nie są pływające, auto jedzie bardzo pewnie w zakrętach. Oczywiście nie jest to samochód sportowy, natomiast jego charakterystyka jezdna bardzo mi odpowiada, w trasie jest wygodny, jednocześnie nie wymusza zwalniania na łukach.
~wojtekp67
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Jest trochę twardo. Z jednej strony to kwestia felg 18 i opon o profilu 235/45 ale zawieszenie jest jednak twarde. Na autostradzie super, jedzie jak przyklejony do nawierzchni, nie jest podatny na wiatr. Ale na wyboistych i nierównych drogach nie jest komfortowo. Osobiście wolałbym trochę bardziej miękkie nastawienia. Hamulce rewelacja - na pewno kwestia dużych tarcz .
~Egontar
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Tu jest typowo jak w Citroenie, którym jeździłem 11 lat. Trochę mało komfortowo na poprzecznych nierównościach i drogach o nierównej nawierzchni, ale na autostradach ... komfort w 100%.
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Generalnie oceniam bardzo dobrze. Jak dla mnie minimalnie za twardy - zwłaszcza jak na samochód francuski.
DS 5 Hatchback Facelifting 2015