Lista ocen DS 5 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vive la France
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Jedyne"usterki" jaka przydarzyły mi się podczas eksploatacji to głośno trzeszczące uszczelki (dające mylne sygnały sugerujące trzeszczenie boczków drzwi), które po odpowiednim potraktowaniu przestały "jęczeć" oraz wymiana tulei w tylnym zawieszeniu (uznaję, że auto ma swój przebieg i może wymagać pewnych inwestycji).
~atrax44
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
Wspomniany wcześniej elektrozawór wymieniony na gwarancji, brak prądu w zapaliczce z przodu, zawieszanie się kamery cofania, czujnik ciśnienia w oponach. Drobiazgi bez których da się żyć, ale irytują.
~Krzysztof
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Żarówki i tyle. Elektronika ok. Po ostatniej wymianie klocków mechanior coś mi spierd... i nie działa mi automatyczny ręczny-muszę paluchem zaciągać.
~Michał
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Bez większych zastrzeżeń. Denerwują tylko niektóre franzuckie rozwiązania. VW czy Opel ma bardziej przemyślane sprawy.
~Lucasi
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Przejechałem tym autem ok. 60 tys km, jedyną usterką naprawioną w ramach gwarancji była sygnalizacja awarii świateł kierunkowych.
~Lucasi
~Marta
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Brak usterek przy regularnym serwisowaniu u dbaniu o samochód. W zasadzie bezawaryjny.
~Sand
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
prawa szyba czasem się zacina przy podnoszeniu - serwis nie wie co to jest. Poza tym ok
~tomek
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
na gwarancji wymiana kamery cofania i jakiegoś czujnika paliwa, więcej nie było żadnych usterek
Dziennik kosztów dla DS 5
12,2
~Egontar
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Na razie bez uwag. Wszystko poprawione (trzaskający ogranicznik drzwi kierowcy).