Lista ocen DS 5 (17) - Karoseria

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback (Citroen) 2.0 Blue HDi 181KM 133kW
Karoseria sama w sobie bajka. Nie ma mowy pomimo kilku odprysków jakie zrobiły mi kamyczki aby wdzierał się "rudy". Dosyć późno zabezpieczyłem dwie ryski do metalu zrobione i nie było na nich ani grama rdzy. Lakier jedynie uważam, że jest trochę zbyt delikatny. To samo stwierdził jeden z panów, który ma obszerną recenzję swojego DS5 z 2012 roku na YouTube (chodzi o lakier).
~atrax44
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
Biała perła z czarnym szklanym dachem i z szlifowanymi felgami prezentuje się bajecznie. Kupiłem auto które jakiś czas spędziło w przysalonowym komisie pod chmurką i nad ozdobną chromowaną listwą przy drzwiach kierowcy pojawiły się ślady rdzy. (Wynikało to z tego, że listwa (poluzowała się, wytarła lakier, a resztę zrobiła woda)
~Egontar
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Blacharka ok, nie się nie dzieje, pomimo, że auto ma 7 lat. Trzeba kontrolować otwory pod chromowane listwy w drzwiach, bo tak lubi się pojawić korozja. Lakier jak to lakier, miękki i delikatny, nie można myć auta w automatycznych myjniach. Ja zrobiłem renowację lakieru i pokryłem go powłoką ceramiczną 7H.
~Vive la France
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Rzecz gustu. Dla mnie bardzo intrygująca i przyciągająca wzrok. Francuski szyk. Żadnych problemów z lakierem. Auto - wbrew pierwszemu wrażeniu - nie jest na zewnątrz przesadnie duże, co ułatwia poruszanie się w mieście. Przykładowo porównywalny Peugeot 508 RXH również w hybrydzie jest o ok. 30 cm dłuższy.
~wojtekp67
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
samochód może się podobać , jest inny, wyróżnia się na drodze. niestety lakier jak we wszystkich nowych samochodach podatny na zarysowania. ekologia :(
~Marta
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Bardzo zadbana, dbałość o detale i wykończenie, niebanalna stylistyka, ten samochód ma to coś.
~vanoss
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Karoseria jaka jest każdy widzi. Bardzo awangardowa i funkcjonalna zarazem. Fenomenalny szklany dach.
~darkro
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Korozja pojawila sie na drzwiach, w miejscu gdzie montowane sa elementy chromowane.
~Krzysztof
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Piękne przetłoczenia. Dużo chromu jest super.
~Michał
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Bez większych zastrzeżeń, ale niczym nie zachwyca.