Lista ocen DS 5 (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vive la France
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Żadnych uwag, przy czym na szczególną pochwałę zasługuje to, że ogrzewanie jest wspomagane elektrycznie, stąd ciepło również w zimowe dni mamy zapewnione niemal na zawołanie. Jest to szczególnie istotne w przypadku silników Diesela, które wcześniej bardzo irytowały mnie z powodu długiego oczekiwania na rozgrzanie.
~tomek
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
w aucie jest kilka fajnych funkci - min jakby podwójna klima która bardzo szybko wychładza wnętrze auta. Zimą potrzeba trochę więcej czasu na ogrzanie auta ale bez dramatu, fotele ogrzewają:)
~Łukasz
Hatchback (Citroen) 2.0 Blue HDi 181KM 133kW
Świetna wentylacja i ogrzewanie. Nie miałem nigdy problemów z zaparowanymi szybami. Auto nagrzewa się w środku naprawdę szybko, jeszcze szybciej schładza wnętrze. Bajka!
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Tutaj naprawdę duży plus. Gdzieś widziałem opinię nt jednego z ds-ow, że się wyjątkowo szybko nagrzewają a i klimatyzacja jest bardzo sprawna
~toko
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
bylaby 5, gdyby nie nawiewy po obu stronach kokpitu, ktore dosc mocno wieja bezposrednio na kierowce i pasazera, co w efekcie powoduje chec ich zamykania ...
~Tofikkiller
Hatchback (Citroen) 1.6 Blue HDi 120KM 88kW
Tu bez zarzutu. Cicho i zgodnie z ustawieniem. W dual klimatroniku mozna ponadto ustawic siłę wymiany powietrza w kabinie. Tu nie mam sie do czego przyczepić
~vanoss
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Chłodzi i grzeje jak należy. Bardzo wygodny jest automatyczny program nawiewów w trzech stopniach przewietrzania.
~Egontar
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Tu bez zarzutu. No może przycisk wewnętrznego obiegu powietrza mógłby być bardziej czytelny!
~były fan
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
jeśli chodzi o podgrzewanie foteli to w porównaniu np z VW nagrzewają sie o wiele dłużej
~vwir
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Nie jest źle, ale poprzednie auto (seat toledo) lepiej sobie radził z utrzymaniem stałej temperatury.