Lista ocen Fiat 131 Sedan (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek_mrk@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Wrażenia jak narazie bardzo dobre. To auto jest spełnieniem moich młodzieńczych marzeń z lat 70-tych. Niestety wtedy nie było mnie na nie stac. Później kiedy bylo mnie byc moze stac na kupno, przyszly inne wydatki i jeździłem innymi markami. Aż znikło z ulic i on nim zapomniałem. Aż nagle w maju 2006 roku mój syn wyczytał ogłoszenie o dziwnie brzmiącym modelu Fiata Mirafiori. Kiedy ujrzeliśmy go pod wskazanym adresem w naszym rodzinnym mieście...
~Tomasz 603859131
Sedan 1.6 85KM 63kW
Samochód wygodny z dużym bagażnikiem. Doskonale trzymający na drodze. Pewny w prowadzeniu i dający dużo satysfakcji z jazdy. Niska pozycja siedzenia dająca poczucie samochodu sportowego. Blacharka dobra ale trzeba jej pilnować. Dostęp do części mechanicznych b. dobry ale już problemy z drobiazgami tj. zderzaki, plastiki, lampy, lusterka itp.
~aziolkow@tlen.pl
Sedan 1.4 Mirafiori 70KM 51kW
Bardzo dobry samochód.jak na tyle lat.Dobre rozwiązania konstrukcyjne (silnik,skrzynia biegów),pozwalają na osiąganie bardzo dużych przebiegów.Mimo upływu lat model ten,pod wieloma względami (silnik-kultura pracy,wyposażenie)dorównuje współczesnym samochodom.Jedyny mankament to rdza.
~sebbeart@hotmail.com
Sedan 2.0 Abarth Rally 140KM 103kW
samochod nie na te lata....ale fajnie miec cos originalnego ...125 to katastrofa jest ich coraz mniej i wydaje mi sie ze warto zachowac troche zeczy z innej epoki...
~kosa@poczta.fm
Sedan 2.0 Super 113KM 83kW
Gdyby nie ta rdza....Autko jest swietne, szkoda tylko ze korozja daje o sobie tak czesto znac. Ale komfortem czy trzymaniem sie drogi na glowe bije np poloneza czy 125p.
~krzynio131@wp.pl
Sedan 2.0 Racing 115KM 85kW
131 na dwóch wałkach z dwoma litrami to już prawdziwy youngtimer - trochę staromodny, ale ciągle do codziennego użytku bez żadnych kompleksów
~Mariusz Trójmiasto
Sedan 2.0 Racing 115KM 85kW
to auto z czasów porządnej produkcji jezdzilem w nich od1979r do 2003 tani wygodny przyzwoity
~bolger@polbox.com
Sedan 2.0 Racing 115KM 85kW
Niepowtarzalne auto z duszą. Jeżeli nie jest bardzo zjedzone, to polecam.
~supermirafiori@interia.pl
Sedan 2.0 Racing 115KM 85kW
Taaak, doskonale! Jeśli się kocha , to się wybacza!
~Sebastian
Sedan 1.6 Super Mirafiori 97KM 71kW
Powtarzam dbaj o auto, a ono zadba o ciebie.
Fiat 131 Sedan