Lista ocen Fiat 132 (31)

~ania-vip@epf.pl
Sedan 2.0 GLS 115KM 85kW
już go nie mam silnik jeżdzi w BMW3 a karoseria rozdana na części gdyby nie totalna korozja miałbym go do dziś.Może to obok tematu ale to też motoryzacja w naszym kraju nigdy nie było warunków do solidnej opieki nad starymi pojazdami totalny brak części i mat. eksploatacyjnych.W latach75-80 miałem oryginalnego Fiata 600 po części org. jeżdziłem do ówczesnej Czechołowacji.
3,7
~faja
Sedan 2.0 i.e. 122KM 90kW
no coz-auto robi wrazenie, zawsze mialem cos innego niz wszyscy, podobienstwo do starego rekina, mocny silnik i luksus w srodku powoduje zainteresowanie pojazdem nawet wsrod zdecydowanych przeciwnikow wloszczyzny
~1322000@wp.pl
Sedan 2.0 112KM 82kW
To jest WZORZEC SAMOCHODU !!! I tu apel do projektantów : Panowie/Panie zerknijcie czasem w przeszłość nim znów stworzycie bezduszne "klony" różniące się od siebie tylko znaczkami firmowymi!!! PS:a oto mój "całokształt" :))) : http://www.maj.com/gallery/Truckman/Trucks/fiat132.jpg
~APACZ960
Sedan 2.5 D 72KM 53kW
Nigdy o auto nie dbałem (wół roboczy) do mechanika idzie tylko wtedy jak istnieje ryzyko że cołkiem padnie. Szykuję się na zmiane na coś młodszego więc już w niego nie inwestuje.
Sedan 2.0 i.e. 122KM 90kW
auto ma piekny kształt i to co wlosi wykonalie jest poprosu piekne w iednym słowie piekne
~blady132@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 111KM 82kW
Naprawde fajny samochód , mój to II serja , sporo chromu i klasyczny wygląd , przy nowoczesnym i dynamicznym silniku , extra autko , Aktualnie czeka na odrestałrowanie :) ciągle na chodzie
~Michał Czarnecki
Sedan 2.0 i.e. 122KM 90kW
Sam nigdy nie miaLem przyjemności prowadzić ale z opowiadań taty silnik 2000 ma potężny zapas mocy i jest niesamowiie elastyczny jak na swój rocznik. Przy spokojnej jeżdzie spalał poniżej 10 litrów a frajda z jazdy niesamowita. (Silnik)
~piotrz@meritus.pl
Sedan 2.0 112KM 82kW
Autko jest poprostu SUPER !!!! Ja swojego kupiłem za 1300 zł. Co prawda musiałem trochę w niego włożyć ale opłacało się. Mam teraz duży wygodny i szybki samochód dla całej rodziny. I do tego elektryczne szybki i wspomaganie. Nie ma alternatywy dla tego samochodu. Zakochałem się w nim po uszy :)))
4,1
~NIESTETY BYŁY UŻYTKOWNIK
Sedan 2.0 112KM 82kW
ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI, PARĘ LAT TEMU MUSIAŁEM SIĘ TEGO CUDA POZBYĆ, ROZRZĄD PADŁ A RÓŻNE PIERDOŁY ZACZĘŁY SIĘ PSUĆ. BRAK CZĘŚCI I KASY WIĘC GOOD BYE. ALE JESZCZE GO ZDOBĘDĘ. KONIECZNIE 2000 LUB 2000IE
~Miłośnik Fiata 132
Sedan 2.0 112KM 82kW
Autko jest rewelacyjne, a silniczek poprostu poezja. Za tak małe pieniądze nie kupiłbym nic lepszego. Elektryka i klima to jest to co tygryski lubią najbardziej. No i oczywiście wspomaganie :))