Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Cała masa usterek, elektronicznych i mechanicznych. Czasem to drobiazgi, ale bardzo uprzykrzające życie i ciężkie w zdiagnozowaniu problemy. W tym aucie mało co działa po prostu poprawnie. Wymieniałem wcześniej choćby czujnik parkowania, który daje sygnały nawet, gdy auto stoi w miejscu otoczone pustą przestrzenią.
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
W ciągu 2,5 roku intensywnej eksploatacji, wszystkie elementy wytrzymały i nie widać na nich śladu zużycia. Wszystko pracuje tak, jak po wyjechanie ze sklepu. Ostatnio zaczęła pocić się skrzynia biegów, ale to fiat.
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Wysiadła żarówka podświtlenia sierdkowej konsoli. Konstrukcja nie zmieniła sie od czsów seicento. Dwie małe żarówki za 1.50zł :) Na gwarancjii wymieniono mi nakąłdkę chromowana na tylną klapę gdyz fabrycznie miała purchel.
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Świeca żarowa prosi się o wymianę ( koszt podobno 400 złotych ) Będę musiał kupić nowe opony wielosezonowe ( komplet nówek 650 złotych ! )
~Waldemar Pawlonka
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Po gwarancji przestał działać zamek tylnej klapy oraz kratka nawiewu powietrza. W okresie gwarancyjnym dwukrotnie wymieniano żaluzję szklanego dachu.
~Kasia
Hatchback 3d 1.4 100KM 74kW
Małe autko posiadające dużo schowków i miłych akcentów. Jedyny minus - brak lusterka w zasłonkach przeciwsłonecznych przy fotelu kierowcy.
~Marian
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
przy tym przebiegu nic nie napiszę gdyż nie miałem awari,co do ceny przeglądów nie wiem bo przegląd zrobię po 30000
~amp-n
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Jest prawie nowy (pierwsza rejestracja 2010r.), nie ma problemów. Brak większości niedociągnięć jak w starszych Fiatach.
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Czyszczenie Filtra EGR , wymiana obu klamek ( złośliwi sąsiedzi )
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Jedynie uszkodzone mocowanie reflektora do jazdy dziennej, naprawione na gwarancji.
Fiat 500 II Hatchback 3d