Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Auto jest mikroskopijne, można zapomnieć o ergonomii. Bardzo mała ilość kieszeni, schowku przed siedzeniem pasażera wcale nie ma. Fotele niewygodne na dłuższą trasę, przestrzeni wszędzie mało. Przyciski są w porządku, choć niektóre nieintuicyjne. Jedziesz na duże zakupy? Zapomnij, że zmieścisz wszystko w bagażniku. A jeśli wozisz tam cokolwiek więcej na wypadek awarii lub wypadku poza trójkątem, gaśnicą i apteczką, to odbierasz sobie cenne...
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Wszystko co trzeba jest pod ręką. No - może schowek dla pasażera nieco mały i otwarty. Ale to MAŁE auto. I takie miało być. Proszę jescze zauważyć, że w tym aucie jest 7 poduszek powietrznych! Trzeba je było też gdzieś zmieścić. Kierownica regulowana w jednej płaszczyźnie, niestety i jej wieniec trochę duży, choć to akurat dodaje urody i tego \"smaczku\", zwłaszcza gdy jest pokryta białą skórą... I jescze jedna cecha charakterystyczna:...
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Samochód prowadzi sie z wdzięcznością. Wspomaganie kierownicy CITY i wygodnie, wysoko położona dźwignia skrzyni biegów tylko w tym pomagają. Multifunkcyjna kierownica i system Blue&me połączony z telefonem i pozwalający sterować muzyką jednym palcem i głosem sprawia dużą frajde i ułatwia skupienie się na jeździe! Poza tym w końcu mogę legalnie pogadać przez telefon podczas jazdy czy stojąc w korku... Fotele całkiem wygodne, trudno mi...
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu , nic dodać nic ująć jednak nie wiem kto wymyślił gniazdo USB które powinno współpracować z aplikacją BLUE&ME ! Naprawdę to jest porażka , trzeba kupić aplikację za 75 złotych a następnie ulepszyć ją za 175 złotych ! Straciłem tylko 75 złotych , więcej było mi szkoda wyrzucać w błoto ! Nie wiem kto dokupił czujniki w salonie ale moja 500-tka ma czujniki parkowania które są moim zdaniem zupełnie nie potrzebne .
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Z przodu wystarczająco dużo miejsca, w doskonałym miejscu zmiana biegów. Obsługa dla posiadaczy fiatów intuicyjna. Fotele słabo trzymają i w czasie szybszej jazdy trzeba zapierać się kolanem o obudowę skrzynie biegów. Myślałem, że mi się wydaje, ale inne osoby mają to samo wrażenie. Trudno wsiada się do tyłu, ponieważ kładzie się tylko oparcie, które potem trudno trafia w poprzednią pozycję.
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Wszystko blisko kierownicy . Jedyny problem to sterowanie z kierownicy bo bardzo dziwnie usytuowane są te przyciski , za każdym razem się mylę bo inne się klikają . Poza tym bardzo fajnie , centralny zamek ,, ukryty " w klamce kierowcy . Chwile trzeba sie zastanowić jak włączyć klimę jeśli ktoś nigdy nie jeździł Fiatem .
~brachu_
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Małe gabaryty wiążą się z niewielką ilością schowków itp, więc nie mogę za to odbierać punktów, bo źle nie jest. Wszelkie pokrętła i przyciski są blisko i łatwo dostępne. Zegar jest piękny, a przy tym czytelny i funkcjonalny.
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Wszystko jest pod ręką, jasne logiczne i czytelne...no może zegary z dużą ilością informacji i ciekawie wmontowanym obrotomierzem wymagają przyzwyczajenia, ale szybko można się w nich połapać.
~Kasia
Hatchback 3d 1.4 100KM 74kW
Ciekawe zagospodarowanie wnętrza. Z pazurem. Przy automatycznej klimatyzacji wygląda bardzo ciekawie. 2 przyciski umieszczone na desce rozdzielczej w wesołej oprawie dodają autku jeszcze więcej uroku.
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Niczego nie brakuje. Wszystko ładnie spasowane i świetny design. Niestet jeżeli mamy wyciagniety tylny zagółwek potrafi klekotać. Z wsunietymi nie ma problemu :)
Fiat 500 II Hatchback 3d