Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Samochód za tę cene być może mógłby oferować nieco więcej ale ten model jest dość wyjątkowy i trudno go porównać z innymi (mini, smart to raczej półka wyżej i cenowo zupelnie nieporównywalne). Myślałem że będzie palił mniej, w koncu to silnik 1.2 ale nie jest najgorzej szczególnie na trasie a co do serwisu to fiat chyba jest najtańszy. POzatym mam wrażenie że samochód powoli robi się kultowy i nie bedzie tak tracił na wartości w następnych...
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Niestety, to jest drogi samochód. Ale szpanerski. Widzieć zazdrosne spojrzenia przechodniów i innych uczestników ruchu drogowego - BEZCENNE! Za resztę niestety trzeba zapłacić. Zwłaszcza jak się ma: silnik wysokoprężny, klimatyzację, tapicerkę z czerwonej skóry, białą skórę na wolancie, siedem poduszek powietrznych (z kolanową włącznie) oraz lakier perłowy w kolorze perłowym i szklany dach z roletą nad głową. Do tego piękne 15-sto calowe...
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Udało nam się kupić 500kę na wyprzedaży rocznika, wersję Color Therapy z czujnikami parkowania, oponami zimowymi i szachownicą na dachu (swoją drogą ta naklejka kosztuje normalnie 1400 zł !) za 38 500,00 zł co uważam za świetną cenę! Oczywiście cały czas biorę pod uwagę design 500ki który ma wpływ na cenę, tak oryginalny i wyróżniający się samochód w tej cenie to naprawdę okazja!
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Cena jest nadal stosunkowo wysoka bo jak już pisałem wcześniej, jest to bardzo popularne auto z przyczyn estetycznych. Naiwni kupujący, w przewadze kobiety kierują się kuszącym i oryginalnym wyglądem. Cena zatem utrzymuje się na dość wysokim poziomie, co absolutnie nie pokrywa się w jakości, której tutaj brak.
~Marian
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
jak już pisałem jest dość drogi ale jak ktoś chce autko bardziej praktyczne niech lepiej kupi,pandę lub yarisa,na pocieszenie wysokiej ceny można nadmienic że autko bardzo ale to bardzo mało traci na wartości produkowane już 4 lata a używkę jaką kolwiek z udokumentowanym przebiegiem ciężko znaleźć poniżej 30 000
~brachu_
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Jest drogi, ale za to w standardzie jest wspomaganie, 7 poduszek, komputer pokładowy, ABS, EBD i BAS, jakość materiałów wykończeniowych bardzo wysoka, przy tym nie ma żadnego skrzypienia nawet na największych nierównościach, no i dobrze wyciszony. Śmiało daję 5 gwiazdek.
~Waldemar Pawlonka
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Myślałem że Fiat poprawił jakość! Dla mnie jest gorzej niż było! Cinquecento z 1997 roku zanotowało znacznie mniej usterek po trzech latach niż niby ekskluzywna 500ka ( tam amortyzatory przednie padły po 90000 a łożyska amortyzatorów nigdy!)
~zbyszek
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
za kilkuletnie auto z przebiegiem 10 tyś zaplaciłem mniej niż za inne podobne auta, więcej traci na wartości i ma mniejszy przebieg niż panda i np corsa a do tego napatrzeć sie nie mogę na niego
~Sławomir
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Jest trochę droższy, ale 45 tyś za mini auto z wnętrzem i wyposazeniem jak auta premium to okazja. Mam znajomych z autami za ponad 100tys i robią WOW jako pasażerowie. Podziwiaja.
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Gdy go kupowałem cena była bardzo dobra, świetny kredyt i duzy upust (po negocjacjach) Niestety teraz bardzo zdrożał i nie mógł bym sobie dzisiaj na niego pozwolić.
Fiat 500 II Hatchback 3d