Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Niestety nie mogę zgodzić się z innymi recenzentami nt. ogrzewania. Niestety jest to auto raczej zimne. To jest cecha wszystkich nowoczesnych turbodiesli. Wolno się nagrzewają. Teraz zimą przy temperaturach minusowych w aucie jest zdecydowanie ciepło dopiero po przejechaniu około 30-40 km. Benzyna jest pod tym względem o niebo lepsza. Ale coś za coś. Jak dużo pali to i dużo grzeje.
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Ogrzewanie w porządku, szkoda, że latem. Klimatyzacja już po gruntownym remoncie. Chłodnica klimatyzacji musiała być też wymieniona. Mimo naprawy jej skuteczność pozostawia wiele do życzenia. No ale to tylko błyskotka/wabik dla kobiet. Nie ma co się spodziewać jakości gdziekolwiek.
~brachu_
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Ogrzewania nie mieliśmy okazji jeszcze sprawdzić. Wentylacja jest troszkę słaba tzn wieje, ale za mało. Na 4 pozycji wentylatora jest już bardzo głośno, przydałby się większy strumień powietrza, szczególnie, że nabyliśmy egzemplarz bez klimy ;-)
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Małe nadwozie wszędzie jest zaletą . Klima dopóki jest nabita :D spisuje się świetnie ! Bardzo wydajne jest także ogrzewanie , na plus wiele wylotów powietrza nie to co np. w Up'ie! Bez zastrzeżeń !
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Samochód mały więc szybko się chłodzi/nagrzewa . Rzeczą którą muszę pochwalić to specialny nawiew na boczne przednie szyby ( miałem wiele samochodów i nigdzie tego nie spotkałem ) , świetne !
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Klimatyzacja zdecydowanie niewydajna (w wersji USA jest powiększona sprężarka), ogrzewanie tragicznie słabe. Silnik diesla strasznie wolno się rozgrzewa, za wolno, jak na jazdę miejską.
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Pierwsze chłody i skrobanie samochodu mam za sobą i ogrzewanie działa bez zarzutów, szybko sobie poradziło z zaszronionymi szybami. Klimatyzacja manualna bez zarzutów.
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Żadnych zastrzeżeń, mamy manualną klimę i spisuje się świetnie. W zimie ogrzewanie szybko zaczyna nagrzewać tą małą puszeczkę.
~zbyszek
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
jeszcze nie używałem w lato, w zimę trochę za slabo grzeje ale przyzwyczajony jestem do starych vw i mercedesów a tam grzało
Dziennik kosztów dla Fiat 500 II Hatchback 3d
5,3
~Jacek Wawa
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
klimatyzacja na 2 biegu przy 30 stopniach goraca na zew. jest efektywna, sprawdzone 1 maja 2012 :)
Fiat 500 II Hatchback 3d