Lista ocen Fiat 500 II (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Samochód ma genialny kształt - do podziwiania, przy jeździe szerokie słupki nie ułatwiają sprawy, jednak nie ma tragedii. Do tyłu to już inna bajka, widoczność jest ograniczona przez mała wysoko umieszczoną szybkę, zamówiliśmy czujniki parkowania i z nimi nie mam zastrzeżeń.Lusterka także duże i ułatwiające manewry. Generalnie samochodzik jest malutki i bardzo zwrotny więc manewrowanie nim jest przyjemne.
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Pięćsetka nie ma martwych . Mam około 1,85 i bez problemu dotykam tylnej szyby . To chyba wystarczająco mówi o widoczności . Dodatkowo siedzimy bardzo wysoko jak na miejskie auto , ponadto mamy gigantyczne lusterka ( prawie jak w tirze ) widać wszystko . Tak naprawdę można używać jednego lewego lusterka bo dzieki krótkim nadwoziu i wielkiemu lusterku tam wszystko widać !
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Ogromne lusterka (z fiata grande punto) zapewniaja doskonałą widocznosc. Nie ma mowy o żadnym martwym punkcie. Przednia szyba jak i przednie boczne duże i bardzo przejżyste. Do tyłu trochę gorzej gdyż małe szyki boczne i wielki słupek przysłaniaja widocznosc. Tak jak w wiekszości nowych samochodów nie widac przodu auta przez przednia szybe.
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Widoczność nie jest najgorsza ale nie należy też do najlepszych. Obła sylwetka auta działa myląco podczas parkowania, trudno wyczuć w lusterku linię prostą podczas równania auta do krawędzi. Z przodu szybko opadająca pokrywa silnika nie daje nam możliwości widzenia jak daleko jesteśmy od przeszkody.
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra. Nie wiem, czym kierowali się inni recenzenci? Może nie jeździli autami ze złą widocznością. Siedzi się wysoko (to lubią kobiety), OGROMNE \"czaderskie\" lusterka na drzwiach, słupki dość blisko kierowcy i nie przeszkadzają. Co trzeba więcej?
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Mam wersję z panoramicznym dachem która sprawia że autko jest bardzo dobrze oświetlone. Wysoka pozycja kierowcy daje dużą widoczność. A lusterka boczne o takim szerokim kącie widzenia powinny być stosowane standardowo we wszystkich samochodach!
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Widoczność jest świetna , wysoka pozycja za kierownicą więc widzimy koniec maski , obracamy się do tyłu i widzimy wszędzie szyby , idealnie ! Wyższe osoby +185 cm bez problemu dosięgną reką z fotela kierowcy to tylnej szyby !
~Janusz
Seria 3 1.2 69KM 51kW
Nie przeszkadza mi mała szyba z tyłu, ale jest dobra widoczność do tyłu. Mam porównanie do innych małych samochodów i jest bardzo dobrze, widoczność doskonała szczególnie jak się ma szklany dach! Polecam tę wersję!
~saabb
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Do przodu i na boki wszystko widać. Do tyłu spokojnie jeździ się po lusterkach, są duże i pięknie w nich wszystko widać. Trochę małe wewnętrzne wsteczne lusterko ale to tylko do zerkania.
~Misiek
Seria 4 1.2 69KM 51kW
Grube słupki przedniej szyby nie pomagają. Trzeba się porozglądać ale lusterka wsteczne są duże a pozycja za kierownicą wysoka jak w busie więc ogólnie jest OK.