Lista ocen Fiat 500L (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Długi
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Auto niesłychanie komfortowe jak na swoje gabaryty. Jestem bardzo wysoki (210 cm) i jest mi na prawdę ciężko znaleźć samochód wygodny. Myślałem, że jestem skazany na limuzyny segmentu D i większe a tu proszę jaka niespodzianka. Pozycja za kierownicą dla mnie świetna. Nawet długie trasy nie sprawiają żadnego problemu. Wsiadanie i wysiadanie prawie jak w SUV-ie. Super. Pasażerowie na tylnej kanapie nawet za mną mają wystarczającą ilość miejsca...
~bouvierek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
To jest coś co każdy polubi. Dookoła szkło! Genialne! Wielkie,podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka. Wszystko widać. Długości maski i opadający tył ułatwia wyczucie auta z obu stron na milimetry. Oświetlenie z zewnątrz też bardzo dobre z świetnie i innowacyjnie rozwiązanymi światłami do jazdy dziennej. W środku też dobre oświetlenia wnętrza kabiny, lusterek dla pań i bagażnika. Lusterka co prawda nie zaświecają się automatycznie, po...
~Fiatoholic
Hatchback 5d Seria 1 1.3 Multijet 16V II 85KM 63kW
Te dodatkowe szybki z przodu, które wydawały mi się zbędne, całkiem sporo dają, na skrzyżowaniach nie trzeba się wychylać do przodu lub do tyłu aby zobaczyć czy coś jedzie czy nie, w tylnej szybie też całkiem ok. Dużym plusem są ogromne lusterka (kierowcy Fiata stilo wiedzą o czym mowa)
~szpiki
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Bez dwóch zdań - trudno o lepszą widoczność we współcześnie sprzedawanych autach. Lusterka wsteczne w porządku. Dodatkowe okienka w słupku A są przydatne, ale podczas powolnej jazdy w deszczu rozmazują widoczność - pomagają preparaty typu niewidzialna wycieraczka.
~maciek
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Podczas jazdy doskonała. Parkowanie wymaga wprawy. Moj model posiada fabryczne kamerę cofania. I jest to moim zdaniem całkiem potrzebne urządzenie. Szkoda tylko ze nie ma czujników z przodu. Szkoda bo ciężko określić odległość od samochodu z przodu.
~dominik1989
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Jest bardzo komfortowy. Posiadam wersję z podłokietnikiem dla kierowcy i elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego dla przednich foteli. Mam 190 cm wzrostu i po kilku godzinnej podróży nic nie odczuwam!
~Jarosław K.
Trekking 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
+ jak w szklarni, jak na współczesne auto to rewelacyjna widoczność, wielkie lusterka jak z busa - czujniki nigdy nie zaszkodziłyby w pierwszych seriach nie występują za często,
~Gringo.
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Tutaj moge byc niezbyt obiektywny,ze wzgledu na wiek.Kocham komfort resorowania typu Citroen C 5 hydro.Jak dotad zaden europejski kompact nie spelnil moich oczekiwan.
~Gringo.

Usterki Fiat 500L

Fiat 500L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~k
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 95KM 70kW
Szyby mają ogromną powierzchnię + duże lusterka, przy cofaniu kamera i czujniki załatwiają sprawę. Maska z przodu jest bardzo krótka, więc przy parkowaniu też nie ma problemów