Lista ocen Fiat 500X Crossover Facelifting (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Do koncernu VAG ciut brakuje ale nie jest źle - dziwna obsługa radia - przyciski podgłaszania są pod a nie na kierownicy (kwestia przyzwyczajenia)... Nie umiem też na stałe włączyć hamulca elektronicznego aby auto nie "pełzało" na postoju (nie wiem jak ta funkcje włączyć na stałe). Kiepsko działa też system automatycznych wycieraczek - słabo rozpoznaje "siłę deszczu".
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Trudno się przyczepić . Świetne i intuicyjne wszystkie przyciski i pokrętła . Schowki + podłokietnik regulowany . Świetny system multimedialny z pokrętłem głośności i łatwym wygaszaniem ekranu. Duże kieszenie w drzwiach z miejscem na duże butelki. Duże uchwyty na kubki. Kieszeń z tyłu fotela pasażera. Brak tylnego podłokietnika.
~Marek
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Android Auto niesamowicie poprawia ergonomię. Wiele rzeczy może zrobić asystent Google na nasze polecenie. Wiele marek przechodzi na to że wszystko jest sterowane z ekranu dotykowego. Tu w 500X (na szczęście) klimatyzacją, podgrzewaniem foteli steruje się klasycznie co mi się bardzo podoba.
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.6 E-TorQ 110KM 81kW
Ocena 5, samochód jak na swoje gabaryty jest totalnie pojemny! Duza ilość schowków, samochód skierowany dla rodzin. Bagaznik mieści wózek dla dziecka, walizki w ilości wystarczającej i mnóstwo innych rzeczy, jestem pod b.duzym wrażeniem!
~wojtek
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
OK, schowki wystarczające, duże wneki w drzwiach (1,5 litrowe butelki sie mieszczą bez problemu), w podokietniku. Wszystko na swoim miejscu dobry system mutimedialny
~Tomek
Crossover Facelifting 1.0 Firefly 120KM 88kW
Mógłby mieć podłokietnik w standardzie z przodu. z tyłu też by się przydał.
Fiat 500X Crossover Facelifting