Lista ocen Fiat 500X Crossover Facelifting (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
To jest mój pierwszy SUV. Trochę mi przeszkadza wychylanie nadwozia na zakrętach ale to chyba specyfika każdego SUVa. Poza tym samochód trzyma się drogi jak przyklejony. Dodatkowo świetnie się spisuje na dużych nierównościach jest wtedy bardzo stabilny. Miałem okazje jechać tą samą drogą Oplem Mokka i moim autem i 500X spisuje się dużo lepiej.
~similar
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Jest sztywno i sprężyście - wersja cross ma aż 23 cm prześwitu (opony 19 cali) - bezpiecznie zaliczymy każdy krawężnik i muldę..., przy czym mimo podwyższonego względem pozostałych wersji zawieszenie - nie ma bujania i przechyłów na szybszych lub ciasnych zakrętach - autko prowadzi się na prawdę pewnie i bezpiecznie.
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
To wersja Sport, więc jest twardo. Ale nie za twardo. Zero przechyłów na zakrętach, prowadzenie perfekcyjne, responsywny progresywny układ kierowniczy. Dobre hamulce. Amortyzatory Koni powodują zadowalający komfort przy spokojnej jeździe i rewelacyjne prowadzenie przy dynamicznej.
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.6 E-TorQ 110KM 81kW
Mile zaskoczenie, układ kierowniczy dziala precyzyjnie i nie za lekko, stawia lekki opór. Fajnie to działa. Wada, duża średnica zawracania. Mam wrażenie,że większe samochody pokoju Volvo S60 2020 albo AR Giulia sa dużo zwrotniejsze.
~wojtek
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Zawieszenie dość sprężyste, dosyć komfortowe, ale i odpowiednie do dynamicznej jazdy. Dobre, bespieczne prowadzenie w zakrętach i odpowiednio wydajne hamulce . Ogólnie OK
~andre66
Crossover Facelifting 1.0 Firefly 120KM 88kW
trzyma się drogi jak przyklejony nie wiem czy to zasługa układu jezdnego czy szerokich opon
~Tomek
Crossover Facelifting 1.0 Firefly 120KM 88kW
Sztywny fajnie jedzie w zakrętach.
Fiat 500X Crossover Facelifting