Lista ocen Fiat 500X Crossover (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Irek M
Crossover 1.4 Multiair 170KM 125kW
Z przodu super , a z tyłu zgodnie z oczekiwaniami jeśli weźmie się pod uwagę niewielki rozstaw osi. Jak dla mnie nieco za krótka regulacja wzdłużna fotela. Na szerokość jest aż nadto wystarczająco miejsca. Nad głową również ok, mimo wzrostu 188cm. Z tyłu da się przewieźć dwójkę pasażerów. Z trójką to nie wiem ponieważ dziwactwo producenta zaowocowało brakiem trzeciego zagłówka, za który kazali sobie dopłacać! Auto jest pięcioosobowe! Dla mnie...
~lukasz.zst
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Jeśli ktoś ma do 205 cm wzrostu powinien być zadowolony tylko z przodu , z tyłu już nikt nie usiądzie za kierowcą bo fotel dotyka tylnej kanapy. Jedyny mały minus mimo wszystko mały bagażnik W miejscu koła zapasowego mam butle LPG 47L ale wiem że można wsadzić butle 70L ale niema w tedy miejsca na drobiazgi wokół koła , np trójkąt apteczka, gaśnica itd . Fajne rozwiązanie jest wlew gazu koło wlewu BP
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Miłe zaskoczenie. Sporo miejsca w środku, zarówno z przodu jak i z tyłu, choć pod warunkiem podróży w 4 osoby. W wersji bez koła dojazdowego całkiem spory i ustawny bagażnik, choć boli brak zaczepów na siatki, dodatkowego złącza zasilania, słaba lampka itp. No ale to Fiat a nie Skoda.
~alben
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
W pierwszym rzędzie ma się ogrom przestrzeni w drugim daję właśnie 4 gwiazdki tylko dlatego, że piąta osoba na środkowej tylnej kanapie ma nieco ciaśniej, ale i tak o niebo lepiej i więcej miejsca w tyłu niż w Oplu Mokka, Mazdzie X3, Suzuki Vitara, Peugeot 3008 etc. etc.
~rafalik1
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Jeśli ktoś ma do 180 cm wzrostu powinien być zadowolony zarówno z przodu jak i z tyłu dla 4 osób. Jedyny mały minus mimo wszystko mały bagażnik lecz w innych nie jest lepiej (chociaż ASX czy s-cross ma większe) Najlepiej zamówić wersje bez koła dojazdowego wtedy jest głębszy.
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Tu miłe zaskoczenie. Jak na crossover segmentu B to jest w miarę wygodnie i przestronnie, 4 dorosłe osoby podróżują bez problemu. Za to wygoda foteli i "drewniane" zagłówki to już osobny temat.... bagażnik nieduży mimo zestawu zamiast koła zapasowego.
~sikor
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Kierowca i przedni pasażer bez zarzutu. Tylna kanapa trochę "płaska" i mało miejsca na nogi przy dużym kierowcy. nisko schodząca linia bagażnika i dosyć "gruba" klapa mnie zasmuca, jednak wybaczam, bo to nie renegade :)
~umberto
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Jak na tę wielkość samochodu, zwłaszcza z przodu ilość miejsca jest w zupełności satysfakcjonująca. Z tyłu jest trochę ciaśniej, jednak nie można narzekać, miejsca na dwójkę pasażerów w zupełności wystarcza, nieco ciaśniej robi się przy komplecie.
~Tom
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Jak na auto opisywanej wielkości miejsca jest pod dostatkiem. Z przodu wystarczy nawet dla dwumetrowców, z tyłu dla dwóch dorosłych osób. Auto absolutnie nie zapewnia natomiast komfortu przy próbie przewiezienia z tyłu 3 osób.
Dziennik kosztów dla Fiat 500X Crossover
8,8
~Dariusz
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Jak w tej klasie, szału nie ma, ale do zaakceptowania dla kierowcy. Jestem mam 185c, wzrostu, więc gdy cofnę mój fotel, z tyłu robi się nieciekawie
Fiat 500X Crossover