Lista ocen Fiat 500X (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz.zst
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Przy 1500km na pierwszym przeglądzie LPG wymieniono przełącznik z LPG. Nawalił panel klimatyzacji nie sieci sie na cyfra 2 ,ale 1 już tak . Długi czas czekania na części do tej pory nie otrzymałem panelu klimatyzacji. Warto podjechać do Auto Gaz Śląsk Sp. z o.o. ja tak zrobiłem bo doradzono mi na forum żę mają super najnowsze oprogramowanie do instalacji LPG . W fiacie zrobiono to poprawnie ale nie wgrywano mapy do LPG w warunkach drogowych,...
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Duuuużo. Komputer lubi sobie "ześwirować" i wyłączać po kolei systemy pokładowe (ale przynajmniej nie unieruchamia auta). Padł czujnik temperatury zewnętrznej (zintegrowany z lusterkiem zewnętrznym :D), uszkodzona obudowa tulei wahacza (wada fabryczna), uszkodzone tarcze tylne (serwis "nie zauważył"). Zimą zaczynają świrować żarówki oświetlenia rejestracji. Po niecałych 6 latach pękła szyba przednia (sama z siebie, bez żadnego uderzenia)....
~Kupiłbym jeśli serwis byłby na lepszym poziomie
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
15tys czujnik klapy domkniecia bagażnika 17tys czujnik klapy domkniecia bagażnika 45tys skrzynka z ABS się otwarla prawe przednie koło 50tys nie zdiagnozowany dziwny dźwięk który jest do teraz bo nie wiedzą co to(kto ma wiedzieć jak nie oni???) 89tys prawdopodobnie turbina
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Póki co nic poważnego, ale parę rzeczy zgłoszę na przeglądzie. Trzeszczy lewa strona tylnego spoilera, jakby ktoś pożałował kleju, szumi sprężarka klimy przy maksymalnym nawiewie, no i wspomniane cyrki z Uconnect. Zobaczymy jak do tego podejdzie serwis.
~maciek
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Zaczepy tylnej półki -dwie gumki wyłamałem i nie moge dokupić....nie macie pojęcia jak to w...rwia...W serwisie nei sprowadzają...I to tyle awari...Niewiarygodne a jednak...
~sikor
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
serwis na razie z tym walczy, skończy się prawdopodobnie na wymianie radia, nie sądzę żeby to było masowe, raczej jakiś drobiazg za to odpowiada i zaraz będzie po problemie
~similar
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Mamy go dopiero kwartał - wszystko OK jak do tej pory (ustawiono tylko w serwisie domykanie szyb bocznych bo świszczały podczas szybkiej jazdy).
~Konrad
Crossover Facelifting 1.0 Firefly 120KM 88kW
W serwisie po taz trzeci ( najpierw skrzypiący daszek pod zegarami, następnie skrzypiące plastiki w drzwiach a teraz skrzypiące plastiki w belce od pasów
~rafalik1
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Pojawiła się nieszczelność w klimatyzacji wymieniono rurkę na gwarancji do tego aktualizacja oprogramowania. Mam nadzieję że nic nowego się nie pojawi
Dziennik kosztów dla Fiat 500X
~alben
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Brak. Nic nie skrzypi, nie stuka, nie cieknie. Jedynie w normalny sposób minimalnie ubywa powietrza w oponach.