Lista ocen Fiat 500X (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafalik1
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Za 74 tys samochód wyposażony na full wersja lounge plus pakiety zawiera pół skórzana (ekologiczną) tapicerkę, bixenony (co prawda 25w), doświetlanie zakrętów, bogatsze podświetlenie wnętrza, nawigacje tom tom, dostęp bez kluczykowy, 18 felgi, miękkie materiały w wewnątrz. Z dodatków koło zapasowe, składane lusterka, czujnik deszczu i zmierzchu, podgrzewane siedzenia i kierownica (super sprawa lepsze niż siedzenia) Widać że jest to inna...
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Ogólnie chyba dobrze. Samochód kupowany dla żony, więc od kosztów ważniejsze były walory wizualne :) Na placu boju była jeszcze Mazda CX-3, ale jest sporo mniejsza, no i żonę ostatecznie urzekł środek Fiata w stylu retro. Miłym zaskoczeniem jest ilość miejsca w środku, bo auto spokojnie daję radę na wyjazdy rodzinne, nawet z większą ilością maneli. Ważna uwaga: box dachowy kupować tylko po przymiarce, bo kształt tylnej klapy i spoiler...
~umberto
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Samochód nie jest tani, lecz oferuje bogate wyposażenie standardowe. Wersja przeze mnie użytkowana - POP STAR - oferuje klimatyzację, system multimedialny, 6 poduszek powietrznych, skórzaną kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach, elektryczny "ręczny" z podtrzymywaniem na wzniesieniach, wysoką jakość tworzyw i absolutną ciszę.
~similar
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Bardzo dobra relacja - nie ma drugiego tak pięknego i tak dobrze wyposażonego auta w tej cenie - za wersję benzynową cross 1,3 150KM w automacie - zapłaciłem na wyprzedaży rocznika 84900zł gdzie tożsamy JEEP Renegade - jest o około 40000 zł droższy w podobnym wyposażeniu i też bez napędu 4x4, a to bliźniaki przecież.
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
To bardzo mocno wyposażona topowa wersja więc trudno nazwać ją tanią. Na tle konkurencji wygląda sensownie bo oferuje sporo. Na pewno zaskakuje jakość wykonania wnętrza. Wszystkim krytykom Fiata polecam najpierw zajrzeć do 500X ( szczególnie do wersji Sport ) a dopiero po tym wypowiadać się.
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Auto kupione w salonie za 78tys w 2016. Teraz to cena astronomiczna, wtedy niektórzy pukali się w głowę jak można dać tyle za Fiata... Gdyby nie dramat ze skrzypieniem wnętrza i wkurzające drobne usterki, to byłoby do przełknięcia. Ale drugi raz bym na pewno nie kupił.
~Kupiłbym jeśli serwis byłby na lepszym poziomie
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Przed zakupem klient nasz pan po zakupie jeśli problem istnieje jakikolwiek to serwis wmawia że się coś wymyśla avpo udowodnieniucproblemu odsyłaja na inny serwis ponieważ oni nie mają pojęcia co to jest... W skrócie :Wszystko ok dopóki jeździ
~Beny...
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Najbogatsze wersje są drogie zbyt drogie ja kupiłem auto z akcji noc codow fiata zapłaciłem 12 000 mniej więc warto korzystać i kupować z końcem roku lub gdy są promocję ale auto generalni warte ceny którą zapłaciłem ....
~TomEk
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Tu jest naprawdę dobrze wnętrze tak dobrze spasowane i wykonane miękko i gustownie, system audio gra dobrze, U-Connect 5" jest bardzo dobrym systemem, tryby jazdy czyli Auto Sport i All Weather działają to nie kit marketingowy.

Usterki Fiat 500X

Fiat 500X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tom
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Chyba najlepiej wykonany model Fiata a przy okazji bardzo sensownie wyposażony: aut. klima, bluetooth, system bezkluczykowy, ogrzewanie siedzeń i kierownicy, tempomat, nawigacja, relingi, alufelgi 17, radio cyfrowe, ptd.