Lista ocen Fiat 500X (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
10/10 - to drugie po Fordzie C-Max ostatniej generacji najcichsze auto jakie kupiłem i mam przyjemność prowadzić... Pianki wygłuszające i styropiany są upchane nawet wokół zawiasów drzwiowych. Przy prędkościach autostradowych (czyli około 140 km/h) da się swobodnie rozmawiać i słuchać radia (niezłe audio i 8 głośników jest już w podstawie). Rewelacyjne wyciszenie auta. Słychać tylko świst sporych lusterek przy szybkiej jeździe ale nie jest to...
~alben
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Fantastyczne wyciszenie na najwyższym poziomie i tu trzeba sprawiedliwie przyznać iż owe wyciszenie jest autentycznie w stajni klasy premium - można swobodnie rozmawiać nawet w prędkości autostradowej. Bardzo przyjemne dla ucha dźwięk zamykania dżwi jaj będąc we wnętrzu pojazdu jak i na zewnątrz pojazdu
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Jakie wyciszenie?? Chyba tylko jadąc po pustej, nowej autostradzie 80km/h może być w tym aucie cicho... Na nierównościach skrzypi wszystko co popadnie, powyżej 120km/h szum powietrza. Regularni łapię się na sprawdzeniu czy zamknąłem okno, bo w środku szum jakby było uchylone.
~rafalik1
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Nie jest to s klasa ;) ale biorąc pod uwagę auta wymienione powyżej wypadał najlepiej (testowałem tak do prędkości 120-130) trzeby brać pod uwagę że auta są głośniejsze niż kompakty po jednak stawiają opory powietrza. Mimo wszystko zdecydowanie najcichszy samochód z w/w.
~korfanty
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
jest ok,więc słychać trzeszczenie na uszczelkach ,czasem lekko te ładne wkładki lakierowane na desce ,ale wystarczy je pociągnąć i jakieś trzaski znikają .Niektóre modele na przedniej szybie mają znaczek ucha ,to dodatkowe wyciszenie szyby ,auto jest ciche
~Tom
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
To jedno z większych zaskoczeń. W porównaniu do Yeti i innych aut jest naprawdę ciche. Przy prędkościach lekko przekraczających autostradowe można rozmawiać bez podnoszenia głosu lub słuchać muzyki. Szumy i odgłosy toczenia są skutecznie filtrowane.
~wojtek
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Rewelacja. bardzo dobrze wyciszone wnętrze. W jeździe miejskiej , przy wyłączonym radiu , silnika po prostu nie słychać. Przy prędkosciach autostradowych słyszalne jest opływające karoserję powietrze, ale nie uciążliwie.
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.3 Firefly 150KM 110kW
Doskonałe. Na prawdę auto jeździ bezszelestnie. W wersji Sport liczyłem na jakiś przyjemny basik, ale pojawia się to tylko przy ostrej jeździe . Przy spokojnej - cisza piękna
~sikor
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
tutaj jestem smutny bardzo. nie wiem czy to oszczędność kasy czy wagi, ale chciałoby się żeby było trochę lepiej, w obydwie strony. słychać szum w środku i muzykę na zewnątrz :)

Usterki Fiat 500X

Fiat 500X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~umberto
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Szok! Takiej ciszy dawno nie słyszałem w samochodzie. Można przez to przekroczyć dopuszczalną prędkość, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Jest tu bardzo cicho i przyjemnie.