Lista ocen Fiat Barchetta I (45)

~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Rewelacja w tych pieniądzach. Jedyny minus to brak napędu na tył, choć zimą się docenia. Używane praktycznie codziennie przez ponad 6 lat, nigdy nie zawiodło, zaliczyło dużo wypadów długodystansowych. W mieście bardzo zwrotne i łatwo zaparkować. Zwraca uwagę, choć na szczęście nie za dużą. Co o mnie myślą niebardzo mnie obchodzi, za to mijane dzieci zachwycone :) Osiągi znośne, choć mogłoby mieć ciut więcej. Jakość ok, stylistyka na lata 60-te...
3,8
~Sonik
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Ogólnie trzeba wiedzieć czego się chce. Jeżeli chcesz cichego auta, uniwersalnego, to możesz sobie darować. Kup sobie fiata bravo, albo coś podobnego - dostaniesz dużo lepsze wyposażenie i ergonomie. Od razu widać czym jest Fiat Barchetta. Polecam jako drugie auto.
~bartek
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Kupuje sie go sercem a nie rozumem, poczym piesci jak najsłodszą laseczkę... Wosk na sucho, czysta szmatka do silniczka i te sprawy. Pasują do niego przystojni kolesie i super panienki, tylko zdjąć dach, włączyć włoską balladę i jechać prosto nad polskie morze, gdzie temperatura z rzadka przekracza 10st.C ;P
~Mirek Szcześniak, avus@kki.net.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
wyróżniające się na ulicy autko o sportowych osiągach. bardzo dobre na wypady we dwoje za miasto, dojazdy do pracy, czy też do spokojnego cruisingu na nadmorskich bulwarach.
1,9
~Prince88
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Nie polecam nawet wrogowi. Szkoda czasu i kasy. Pisze to dla waszego dobra. Jeżeli przynajmniej 1 osoba nie da się naciągnąć na ten gnój to sukces. Co z tego ze jest ładny? Nie nadaje się do jazdy na codzień bo się psuje. Nikt nie potrzebuje ladnej budy dla psa tylko dobrego niezawodnego auta ktorym barchetta nie jest.
~Małgosia (malgosia@barchetta.pl)
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Bolączka tego motoru to wariator, nawet gdy nadaje się jeszcze do pracy zaczyna terkotać jak diesel... średnio przyjemny drobiazg, ale generalnie zmienne fazy rozrządu zapewniają bardzo równe rozłożenie mocy po obrotach.. auto jest bardzo żwawe. (Silnik)
~lukrecja84@o2.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Autko zawsze było moim marzeniem- małe, sportowe cabrio z pazurem ;) Autko nie dosyć, że robi duże wrażenie, to jeszcze się super spisuje na drodze. Ma rewelacyjne przyspieszenie i niezłe osiągi. Jazda bez dachu daje dużo przyjemności, dlatego każdemu, kto ma ochotę na zakup takiego autka gorąco go polecam!
~Dariusz Stopa
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Za takie pieniądze nie kupicie bardziej interesujacego roadestera... jedyny rywal to mx-5 - dla mnie to nie rywal, stylistycznie porazka. Zadne auto nie daje tyle frajdy z jazdy!!!
~zinodavidoff@wp.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
musze ocenic autko jako dobre.... nie jest to rewelacja ale polecam... mi osobiscie sie bardzo podoba i musze przyznac iz czerpie duza przyjemnosc z jazdy... mimo paru spraw ktore ocenilem niziutko...
Dziennik kosztów dla Fiat Barchetta I
11,1
~mrplut@tlen.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Właściwie tylko to pole powinienem wypełnić: Świetna, wspaniała, doskonała. Jestem zachwycony i zakochany. Niebo nad głową, 130 koni z chrypką i... klimacik. Poza tym nikt nie wie co to za samochód.