Lista ocen Fiat Barchetta I (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Jeśli masz poniżej 180cm to będzie ok. Rewelacji nie ma, ale żeby się cisnąć to też bym nie powiedział. Jest na pewno lepiej niż człowiek by się spodziewał wnioskując po gabarytach. Jeśli jednak ktoś się spodziewa czegoś na poziomie pełnowymiarowego sedana to mocno się zawiedzie :)
~Prince88
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Nie daj boże żeby ktoś kto ma powyżej 188 próbował się w nim montować. Mam 191cm. Podpierałem głową dach gdy był zamknięty przy max odsuniętym fotelu kierowcy. Pasażerowi można pozazdrościć bo nie ma przynajmniej tej kierownicy przed sobą.
~lukrecja84@o2.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Dla małej drobniutkiej kobietki, która wyskakuje gdzieś na zakupy z koleżanką jest super :) Ale nawet dla dwóch osób na wypad na wczasy tez się nadaje! Wiadomo, że nie jest to auto rodzinne, więc ktoś, kto je kupuje wie z czym się musi liczyć.
~Dariusz Stopa
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Mistrzostwo dla Fiata za to. Miejsca na nogi jest bardzo dużo, mój sąsiad też ma barkę i mowi że ma wiecej miejsca niż w hondzie cr-v... poza tym osoba mające 193 jedzie wygodnie, ma miejsce na nogi i to w takim małym autku !!!!
~mrplut@tlen.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
mam 182 cm i to chyba max do łódki. Kiedy wsadziłem wyższego kumpla wyglądał pociesznie z głową nad linią przedniej szyby. Wnętrze jest po prostu fajne.
~Sonik
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
No cóż \"źle\" - wiadomo co kupujemy. Mało miejsca, ale ja tak lubie - wszystko pod ręką. Zreszta inaczej tego auta bym nie kupił.
~defobia@wp.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Nic dodać nic ująć , choć przy dłuższych trasach żonka raczej nie pospała za wygodnie.
~Małgosia (malgosia@barchetta.pl)
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Wydaje mi się, że miejsca dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco dużo jak na roadsterek
~bedruś
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
jak na dwuosobówke jest naprawde sporo miejsca. ale co tu dużo mówić: to auto jest dla niskich osób:P:P

Usterki Fiat Barchetta I

Fiat Barchetta I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu