Lista ocen Fiat Barchetta I (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIOTR
Fiat Barchetta I
JEST DROGI ALE KIEDYś KAżDY MóGł MIEć MALUCHA KUPUJąC RODSTERA CHCę AUTO ORYGINALNE ,SZYBKIE. SłYSZAłEM TAKIE STWIERDZENIE ,TO AUTO KUPISZ SERCEM NIE ROZUMEM .TRZEBA MIEć DUSZę PRZEDWOJENNEGO LOTNIKA POZDRAWIAM PIOTR .
~Paweł
Fiat Barchetta I
W tych pieniądzach nie da się dostać samochodu. który da więcej radości z jazdy. Wykonanie jak na segment też pozytywnie zaskakuje, a stylistyka jest bezbłędna.
~szczęściarz
Fiat Barchetta I
Barchetta jest w cenie - zadbane auto, nie wyeksploatowane nie jest tanie. Polecam jednak wszystkim jego zakup. Trzeba brać je sercem, nie portfelem: )

Usterki Fiat Barchetta I

Fiat Barchetta I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mirek Szcześniak, [email protected]
Fiat Barchetta I
cena ok. PLN 77.000,-, to dużu nawet za roadstera, za taka sumę powinniśmy dostać jednak auto bardziej dopracowane, szczególnie w drobiazgach wyposażenia.
Fiat Barchetta I
Jakość i cena w moim przypadku idą jak najbardziej w parze :) nawet śmiało bym rzekała, że za taką cenę nie kupiłabym innego auta :)))
Fiat Barchetta I
tu trzeba przyznac iz jesli chodzi o cene do jakosci.... super... autko jest stosunkowo nie drogie a naprawde jak na ta cene super...
~Dariusz Stopa
Fiat Barchetta I
Cena śmieszna jak za takie auto - jedyne na co trzeba uważac przy kupnie to dach i uszczelki.
~aliert
Fiat Barchetta I
Jak za tą cenę. Do 15 tys. można kupić dobrą Barchette, to przyjemnosc z jazdy Cabrio...Bezcenna.
~BERNs
Fiat Barchetta I
swietny samochód za małe pieniądze nazwa FIAT w tym przypadku sie dla mnie nie liczy.
~bartek
Fiat Barchetta I
bez komentarza, wszyscy maja mózg tej samej objętości (ale o różnym stopniu pofałdowania) ;P