Lista ocen Fiat Barchetta I (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIOTR
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
JEST DROGI ALE KIEDYś KAżDY MóGł MIEć MALUCHA KUPUJąC RODSTERA CHCę AUTO ORYGINALNE ,SZYBKIE. SłYSZAłEM TAKIE STWIERDZENIE ,TO AUTO KUPISZ SERCEM NIE ROZUMEM .TRZEBA MIEć DUSZę PRZEDWOJENNEGO LOTNIKA POZDRAWIAM PIOTR .
~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
W tych pieniądzach nie da się dostać samochodu. który da więcej radości z jazdy. Wykonanie jak na segment też pozytywnie zaskakuje, a stylistyka jest bezbłędna.
~szczęściarz
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Barchetta jest w cenie - zadbane auto, nie wyeksploatowane nie jest tanie. Polecam jednak wszystkim jego zakup. Trzeba brać je sercem, nie portfelem: )
~Mirek Szcześniak, avus@kki.net.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
cena ok. PLN 77.000,-, to dużu nawet za roadstera, za taka sumę powinniśmy dostać jednak auto bardziej dopracowane, szczególnie w drobiazgach wyposażenia.
~lukrecja84@o2.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Jakość i cena w moim przypadku idą jak najbardziej w parze :) nawet śmiało bym rzekała, że za taką cenę nie kupiłabym innego auta :)))
~zinodavidoff@wp.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
tu trzeba przyznac iz jesli chodzi o cene do jakosci.... super... autko jest stosunkowo nie drogie a naprawde jak na ta cene super...
~Dariusz Stopa
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Cena śmieszna jak za takie auto - jedyne na co trzeba uważac przy kupnie to dach i uszczelki.
~aliert
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Jak za tą cenę. Do 15 tys. można kupić dobrą Barchette, to przyjemnosc z jazdy Cabrio...Bezcenna.
~BERNs
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
swietny samochód za małe pieniądze nazwa FIAT w tym przypadku sie dla mnie nie liczy.
Dziennik kosztów dla Fiat Barchetta I
11,1
~bartek
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
bez komentarza, wszyscy maja mózg tej samej objętości (ale o różnym stopniu pofałdowania) ;P