Lista ocen Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW 1995-2002 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prince88
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko sie psuje nie ma wyjątków. Przyciski podnoszenia szyb. podnosnik anteny sie zacina. żarówki się przepalają o ile akurat będzie styk. bo czasem halogeny we mgle gasły.... Przez ten czas kiedy posiadałem ją nie zepsuł mi się tylko korek wlewu paliwa. Jest niezawodny.
~Mirek Szcześniak, avus@kki.net.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
ogólnie auto sprawia bardzo dobre wrażenie, denerwują tylko drobiazgi takie jak rodzaj niektórych materiałów wykończeniowych, czy też np.tarcz z oznaczeniem shcematu włączania biegów która odkleiła się juz po kilkudziesieciu kilometrach przebiegu nowego auta.
~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Chciałbym tu coś napisać, ale generalnie przez te 6 lat użytkowania poza 2-krotną wymianą żarówek i naciągnięciu linki otwierającej bagażnik nie musiałem nic w nim robić.
~lukrecja84@o2.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Hmm na pewno dach jest taką częścią, o którą trzeba dbać, ja miałam problem z przeciekaniem do misy gdzie chowa sie dach. Poza tym nie miałam żadnych problemów z autkiem
~Sonik
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Kupiłem auto uszkodzone, więc byłem nastawiony na to że trzeba włożyć odpowiednią kase. Nie było nic co by mnie zaskoczyło.
~mrplut@tlen.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
ma duszę, bo często coś nie działa żeby następnego dnia zadziałać i kompleksowo rzecz ujmując nic się nie zepsuło.
~BERNs
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
po uzytkowaniu 2 tyg rozkłądałem dach w zimny dzien zeby komuś pokazać prezencje bez dachu i pekła tylna plastikowosilikonowa szyba
~DanielZawoja
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
w sumie niczego jeszcze nie naprawialem poza glosnikami wiec nie jest zle
~mexxmen30
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
mam nadzieje ze nic nie zepsuje mi radosci z jazdy tym autem

Usterki Fiat Barchetta I

Fiat Barchetta I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bedruś
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
wkoncu to fiat, ale nie jest tak tragicznie jak u innych modeli tej marki