Lista ocen Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW 1995-2002 (28) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartek
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Zestopniowanie zdecydowanie nastawione na osiąganie dobrych przyspieszeń niż prędkości maksymalnej. Dzięki tem wóz jest super dynamiczny, niestety nawet na piatce dużo pali i do tego nie przekracza 200 km/h. Drążek prowadzi się krótko, jednakże precyzja włączania biegów jest niżej krytyki, typowo fiatowska...
~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Zestopniowana odpowiednio na to co potrafi silnik, choć czasem przydałby się 6 bieg. Przy wyższym przebiegu czuć zużycie i wrzucanie biegów może być dla kierowców o niskim stażu trudniejsze. Generalnie nie jest to sportowa skrzynia ale i samochód nie jest wybitnie sportowy.
~Sonik
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Raczej słabawa. Na początku nie umiałem się przyzwyczaić po oplu. Teraz już mi to nie przeszkadza. Jak to w fiatach słabo wsteczny wchodzi. Inne biegi ok, ale nie można tak szybko ich zmieniać jak w oplu.
~mrplut@tlen.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
nie jest to BMW ale ja nie chcę jeździć BMW (żeby nie było - jedno już miałem). Fajny, krótki lewarek. Wsteczny kiepsko zsynchronizowany.
~gagat
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
skrzynia biegów pracuje naprawde super choc czestym problemem w tych samochodach jest wyciek z zimeringu pomiedzy skrzynią a silnikiem
~Mirek Szcześniak, avus@kki.net.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
biegi wchodzą bardzo przyjemnie za sprawą krótkich "wyścigowych" skoków dzwigni, zestopniowanie prawidłowe, chociaż może nieco przydługie.
~Dariusz Stopa
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
nie jest zła, krótkie ruchy dźwignią, u mnie czasami jest problem z wbiciem wstecznego, wchodzi za 2-3 razem.
~Prince88
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Biegi jakoś dawałem rade zmieniać. Większych problemów nie było. Wsteczny czasem wchodził w drugim podejściu.
~aliert
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Małe problemy ze wstecznym, ale jak się przyłoże tj. docisne mocniej pedał sprzęgła, to nie odczuwalne
Dziennik kosztów dla Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW
11,1
~zinodavidoff@wp.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
niby wszystko ok... ale... czasami nie da sie idealnie trafic w bieg przy ostrej jeździe...