Lista ocen Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW 1995-2002 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Małgosia (malgosia@barchetta.pl)
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Nagrzewnica (a może i dwie, bo natknęłam się na pogłoski, ze Barca posiada dwie nagrzewnice) działa wyśmienicie, szybko zaczyna dmuchać ciepluśkim powietrzem. Wentylacja - idealnie, bo to cabrio :D jesli jest Ci gorąco, poprostu złóż dach :D
~BERNs
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
kupiłęm samochód 2 tyg temu jechałem z otwartym dachem ponad 140 km/h przy 8 stopniach celsjusza oczywiscie na rozkreconym ogrzewaniu i da rade bez marzneicia podrózować.u nas w polsce patrzą jak na idijote ale np w alpach ludzie jezdzą w zime bez dachu
~Dariusz Stopa
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Chyba największe zaskoczenie. Nagrzewa sie bardzo szybko, mocny nadmuch przyda sie w zimę, klimy nie mam - uważam że to zbędna rzecz w takim aucie chociaż zdania są wśród miłośników podzielone :)
~lukrecja84@o2.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
He, he, co tu mozna mówic o wentylacji, bądź ogrzewaniu przy jeździe roadsterem- ogrzewanie i wentylacja super- zwłaszcza w upalny dzień przy jeździe bez dachu powyżej 100km/h ;) wrażenia są boskie :)
~aliert
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Nagrzewa się naprawdę szybko i obalam wypowiedzi, że w Cabrio może być zimno. Jak w każdym samochodzie. Ogrzewanie działa naprawdę sprawnie nawiew na nogi b. dobry.
~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Średnio, choć z otwartym dachem wiadomo - bajka. Dzięki małej kubaturze kabiny zimą przy sprawnej nagrzewnicy prawie momentalnie ma się rozmrożone wszystko.
~bartek
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
SUPER!!! nawet zastava 1100p miała gorsze. Do tego przełaczniki i pokrętła działąją bardzo miękko i płynnie. Klimatyzacja to zbytnia rozrzutnosć w tym wozie
~Mirek Szcześniak, avus@kki.net.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
wentylacja znakomita, szczególnie ze złożonym dachem, ogrzewanie rewelacja, działa bardzo dobrze nawet ze złożonym dachem.
~defobia@wp.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Spoko , jeżdziliśmy zimą i nikt nie zmarzł choć młoda żonka lubi ciepełko to tutaj nie narzekała.

Usterki Fiat Barchetta I

Fiat Barchetta I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szczęściarz
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Jeśli wyreguluje się okna i "uzupełni" uszczelki przy dachu, b.szybko robi sie ciepło