Lista ocen Fiat Barchetta I 1.8 16V 131KM 96kW 1995-2002 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Małgosia (malgosia@barchetta.pl)
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Myślę, że jak na tak nisko osadzoną pozycję kierowcy jest na prawdę dobrze.. maska jest dość długa, więc to kwestia wyczucia i przyzwyczajenia się, tył jest dość krótki w porównaniu z innymi samochodami, więc mimo szybki w miękkim dachu przez którą nie widać może idealnie, to jednak ja osobiście nie mam problemów z wpasowaniem się w nie za duże miejsca parkingowe.
~zinodavidoff@wp.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
widocznosc przy sciągniętym dachu jest bardzo dobra natomiast problem pojawia sie przy dachu naciągniętym... trzeba sie troche powyginac by wszystko zobaczyc no i tylna "szyba" a w zasadzie to co ja zastepuje... nic nie widac przez nia... szczegolnie wieczorem...
~Prince88
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Tu jest naprawde źle.Do tyłu liczysz tylko na małe lustereczka. W zasadzie możesz obrócić głowe i jest ok. Ze złożonym dachem nie widzisz świateł na skrzyżowaniu.chyba że staniesz 10m przed nimi. na boki też nie wesoło. Słupki zasłaniają.
~Mirek Szcześniak, avus@kki.net.pl
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
przy otwartym dachu widoczność jest wręcz fantastyczna, szczególnie przy cofaniu kiedy po odwróceniu głowy widzimy pięknie opadającą pokrywą bagażnika. po zainstalowaniu składanego ręcznie (bardzo szybko i wygodnie) dachu spada jedzak znacząco.
~Paweł
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Bez dachu widać doskonale wszystko, a jeżdżę tak tak często jak pogoda pozwala (często już lutym są pojedyncze dni :)). Z zamkniętym dachem jest mniej fajnie, zwłaszcza do tyłu, ale idzie się do tego przyzwyczaić.
~aliert
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
W dotychszasowych samochodach miałem maxymalnie przyciemnione szyby tylnie, więc widocznosc do tyłu była słaba, w szczególności w nocy. W Barchetta widoczność do tyłu średnia (zalezy jeszcze od okienka z tyłu, pleksy)
~Sonik
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Do tyłu przez plekse nic nie widać. W lusterkach ok. Na hardtopie też jest w miare ok. Jak się wyczuje auto to parkowanie to nie problem, ale nie widać wszystkiego jak na dłoni.
~bartek
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Cięzko powiedzieć... Bez dachu super, z dachem do tyłu tylko stara SL ma lepszą. Trzeba przypilnować, aby tylna szyba z plexi była czysta, bo inaczej tragedia przy cofaniu...
~zbyszek1e
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Jak to w roadsterze - jak się zamknie dach słabo widać do tyłu (szyba z tworzywa). Bez dachu - chyba nie może być lepiej.

Usterki Fiat Barchetta I

Fiat Barchetta I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szczęściarz
Cabrio 1.8 16V 131KM 96kW
Doskonała bez dachu: ) w starszych modelach tylna szyba rysuje się przy eksploatacji i widoczność znacznie spada.