Lista ocen Fiat Brava (503) - Widoczność

Na liście zabraknie 733 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ptys899
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Widoczność jest kiepska. Szerokie słupki w przodzie mogą zasłonić na skrzyżowaniu np. przechodzącego pieszego, trzeba uważać. Przez tylną szybę też niewiele widać. Przez pierwsze tygodnie podczas cofania musiałem wychodzić z samochodu by zobaczyć czy w coś nie uderzę :D Jeżeli masz pasażera z przodu, to może on Ci zasłaniać na tyle, że na skrzyżowaniu nie zauważysz nadjeżdżającego samochodu.
~podróżny
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Wręcz niebezpieczny przy cofaniu wstecz, ale nie tylko: szerokie pasy boczne z przodu !!!! tworzą martwe pole i w niektórych sytuacjach nie mozna dowierzać samemu sobie, szerokie pasy boczne z tyłu poszerzają martwe pole a zadarty tył ogranicza pole widzenia. Trzeba nim nadzywczaj ostrożnie cofać i zachować więcej niż szczególną uwage przy zmianie pasa ruchu.
~polak
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Trochę mi zasłania słupek przedni lewy ale tak poza tym jak dla mnie OK(może przez regulację wysokości fotela). Co do widoczności do tyłu to kwestia przyzwyczajenia, kiedy cofam na \"milimetry\" i zatrzymuję się, wychodzę patrzę a tak na dobrąsprawę mam jeszcze zapas jakieś 30-40 cm. To dlatego ze tył auta chociarz wyskoi jest KRÓTKI i to jego zaleta.
~Damian: Dudi77@dit.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Calkiem niezle, troszke problemy stwarza cofanie (szczegolnie jesli ktos nie lubi cofac na lusterkach bocznych), bo tylek jest dosc wysoki, ale idzie sie przyzwyczaic i nabrac wprawy. Bezproblemowa widocznosc "przez przednie slupki". Reszta OK, czasami tylko moze brakowac przeszklonego tylnego slupka naroznikowego midzy tylnymi drzwiami a klapa bagaznika.
~ROBSONISKO KALISZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Dobrze do przodu i nie ma co na grube słupki narzekać; bo one w razie czego życie nam ratuja .NATOMIAST COFAJĄC STRZEŻCIE SIE BO PRAWIE NIC NIE WIDAĆ ja mam założony sygnał cofania ale polecam parktronik w razie co i tak wyjdzie taniej niż malowanie tyłu auta .A juz dzieci czy małych elementów krajobrazu słupki głazy itp. kompletnie nie widać.
~pwl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
troche draznia slupki w drzwiach-przy moim ustawieniu fotela sa dokladnie tam gdzie spogladam aby sprawdzic czy nic nie nadjezdza-strona lewa. z widocznoscia do tylu nie jest lepiej- szeroki slupki, wysoki tyl, mocno pochylona tylna szyba- gdy jest ciemno i nic nie widac w lusterkach to trzeba cofac ´na sluch´ :)
~Yahu
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Idealna widoczność do przodu i na boki. Bardzo dobrze pomyślane lusterka. Z jednej strony gustowne obudowy ( ładne jak w żadko którym aucie ) drugiej dobra widoczność. Jedyny problem występuje podczas parkowania tyłem, kiedy widoczność jest bardzo ograniczona, ale po przyzwyczajeniu się do samochodu przestaje to przeszkadzać.
~Ra.V
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Do przodu i na boki ok ale do tylu prawie wcale:((Ale to wkoncu nadwozie w stylu coupe!!!Wiec wybaczam jej to!!!Zreszta tylny zderzak jest na tyle mocny ze nie boj nic!!!Predzej sie inny samochod rozsypie albo mur sie skruszy a u Bravy lakkie spekanie lakieru bedzie wtedy na zderzaku:))
~foxavier@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Jest dobrze, jak na samochód z tak dużym kufrem to nawet bardzo dobrze. Wbrew opinią innym powiem że wcale nie przeszkadzają duże słupki tylne bo do tyłu jeździ się nie wiele. Raczej radzę poświęcić więcej uwagi przy jeździe do przodu, bo słupki przednie mogą bardziej zaskoczyć niż te tylne.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~Mm
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Samochód ma sporo ustawień fotela, kierownicy, lusterek, a po poprawnym wyregulowaniu wszystkiego nie ma żadnych problemów z widocznością. Tył jest również bardzo łatwo wyczuć, ze względu na budowę pojazdu, tylna szyba praktycznie kończy się razem z samochodem.