Lista ocen Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001 (123) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 251 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomektoro@wp.pl lub mikuccy@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
do 30 000 zł, można kupić Bravę , tak jak ja w 2004 model 1.2 16 v steel z wspomaganiem, dwoma poduszkami, abs z ebd, klimatronik, elektryka, radio. welur z salonu, bezwypadek, pierwszy właściciel, przebieg 32 000km, co tu dodac jak byle corsa czy clio nowe to prawie 40 000 zł, a kufer, ceny przeglądów i koszty napraw -nie ma o czym gadać, polecam, moze jeszcz brak mi tylko diesla 1.9 i będzie ok, i podobno nia kradną tak jak niemców...
~cezary@factum.com.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
W porównaniu z innymi markami (np. opel, ford) cena jest b.zachęcająca przy oferowanym wyposażeniu (w moim egzemparzu brakuje co prawda wyposażenia z modelu na 2000r. - ABS, 2 airbag). Nowa Astra II czy Focus są w porównywalnych cenach co nowa Brava 80SX ale bez takiego samego wyposażenia. Brava mogłaby byc moim następnym samochodem w obecnej wersji ale nowy model 5d niezbyt mi się podoba.
~Zbig_P
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Kupiłem ten samochód (przebieg 45000) po tym jak rozbita została moja alfa 145. Brava to samochód prymitywny i ostrzegam wszystkich przed kupnem. Jeździ, ale bez przerwy coś trzeba w nim robić. Tandetne materiały wykończeniowe. Takież rozwiązania konstrukcyjne. Samochód dla prostaków. Niestety sprzedaż bardzo trudna, stąd nim nadal jeżdzę.
~xxmarcin@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
cena jakosc jest wzorowa, popularnosc bravy jest tak mala poniewaz istnieje stereotym ktory kazdy znamy. prosze sobie porownac cene bravy z rocznika np 99 i astry z tego samego. a potem poczytac tutaj zamieszczone opinie/ z przyejemnoscia udziele informacji poniezaz wiem o Bravach wszystko i jestem obiektywny!
~konradlot
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Cena 3500 za 2000 rok - Wspaniała jak na to auto. Jest to moje 4te auto i do niego najdłużej się przekonywałem ale w końcu jakoś się polubiliśmy. Jednak jakoś, nie wiadomo czemu ciągle nie kupiłbym go gdybym miał taką szansę. Dlaczego, nie mogę tego wyjaśnić. Nie czuję do niego mięty :)
~kamino
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
mam go od nowosci,praktycznie leje paliwo i jezdze,nigdy mnie nie zawiódł na drodze,ale przez te drobne uchybienia jakosci jak klamki,uszczelki w oknach,plastyk przy lusterku bocznym i złym spasowaniu drzwi które obdzieraja lakier to auto całkiem ,całkiem. ale za fiata juz nastepnym razem dziekuje....
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Autko kosztowało 6 tys. zł. Przed nim miałem Golfa IV 1,9 TDI do którego dołożyłem w ciągu roku ponad 4 tys. zł - chodź jeździło się nim komfortowo cieszę się że już go nie mam). Teraz zostaję więcej kasy na inne ciekawsze rzeczy...
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Auto tanie w zakupie i eksploatacji, przejechałem prawie 20 tys. km i je polubiłem. Wymaga opieki i częstych wizyt u mechanika (prewencyjnych) ale za to koszt napraw niewielki. Po 10 latach wygląda bardzo dobrze.
~bazant52@op.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
W tej cenie i z tym wyposażeniem(wersja Steel) mógłbym mieć Golfa z 1998 roku z nieznanym przebiegiem i prawdopodobnie wypadkowa przeszłością.Cena jest relatywnie niska.Według mnie za ta kasę nie ma lepszego wyboru.
~Krzychu mazurek_km@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
nie warto kupować bravo/brava za kilka tysięcy zł, szczególnie z silnikami 1,4 które są wadliwe, warto rozważyć tylko te od 99 roku, jak ktoś miałby jakieś pytania proszę pisać na maila, pomogę