Lista ocen Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001 (129) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bazant52@op.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Bardzo szybko sie nagrzewa.Klima skutecznie rozmraża szyby.Duzy plus za system szybkiego rozmrażania szyb( nie pamiętam jak sie to nazywało).Mam problem natomiast z parowaniem szyb po przejechaniu kilku km.Mam nadzieje ze po wymianie filtra kabinowego będzie ok.Co do skuteczności klimy w lecie niestety nie mogę sie jeszcze wypowiedzieć.
~czypor
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
pierwsza jazda i pierwsze 20 minut w czasie upalnej burzy . szyby boczne jak w łażni parowej a na boki nic nie dmucha ale chyba to ja nie wiem jak to zrobić.kręcę regulacją ale tylko koło lusterek trochę odparowało.może się nauczę bo jak uchylę szyby to chyba zaleje mnie po kolana deszcz.
~fiatowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Problemy z chłodnica więc w zimie tragedia, a latem bez klimy też uciechy nie było. Wiatrak wieje całkiem sprawnie, nie za mocno nie za słabo- jest tak jak być powinno. Obieg powietrza dobrze też czuć z tyłu także mały plusik bo nie wszędzie tak jest.
~footrzak
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Nawet bez AC można przeżyć w lecie. Na wiosnę i jesień (mokre pory roku) trzeba cały czasu suszyć przednią szybę. Ogrzeanie b.dobre, po kilku kilometrach (3 - 4 km) nawet w czasie mrozów zaczyna być ciepło.
~Canon
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Po 3 latach użytkowania zaczęła się seria problemów z temperaturą silnika, wymieniłem termostat, potem chłodnicę, aż w końcu uszczelkę pod głowicą raz i po 2 miesiącach 2 raz...
~Ananas
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Mam wersję z automatyczną klimą. W lecie przy temp. zewn. +30 C temperatura we wnętrzu + 19-20 C. W zimie przy -10 C uzyskuje temp. wnętrza +15 C po ok. 15 min jazdy
~konradlot
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Na maksie urywa głowę, na 1 i 2 jest ciche. Nawet w bardzo gorące lato daje radę. Ogrzewanie po byku można się uwędzić po 5 min jazdy w najzimniejsze dni.
~Krzysiek Niesz
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Niestety moją Bravkę trapi ból wyłącza się ciepły nawiew.ale pry zaciśniętych zębach i nerwach na wodzy jakoś sobie radzimy, ponoć to w Bravie normalka.
~posiadacz brava
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
ogrzewanie - całkiem przyzwoicie - wentylacja gorzej - nieco parują tylne szyby - ale po wymianie filtra przeciwpyłowego powinno byc lepiej
~c.glu@epf. pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
dobre grzanie i dobre wietrzenie. Nie zgadzam sie z tym parowaniem szyby lewej. U mnie to zjawisko nie występuje, a jeżdżę cały rok, głównie po mieście.