Lista ocen Fiat Brava 1.4 75KM 55kW 1995-1999 (20) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomGaw1
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Samochód dla mnie trochę za słaby (silnik),karoseria za mało sztywna Uwga do spalania: 1.spalanie zalezy od ciężaru nogi 2.ogólnie nie zwracam uwagi na obliczanie zużycia paliwa wpisalem wyniki przybliżone jakie uzyskałem na początku posiadania tego samochodu.Teraz nie wiem ile pali.Jak zapali się rezerwa to tankuję,to wszystko.
~Filip z błądzimia
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony. Autko jak każde nie jest pozbawione wad, ale nie jest ich dużo. Jest trochę zmulony, ale 1.4 to trochę mały silnik do takiej dużej budy. Świetnie prezentuje się wewnątrz, jak i z zewnątrz (ta morda:-)). Nigdy nie zawiódł.
~Stefan
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
przy tym przebiegu i tak mocnej eksploatacji, częstej jeździe z załadowaną przyczepką to auto spisuje sie świetnie ale troche słabe jak się je załaduje 5 osobami to nie można poszaleć na szczęście jeżdże do pracy sam
~GRZESIEK1302@op.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
auto posiadam od półtora roku sylwetke uważam za ładną w moim przypadku pali mi niecałe 8 litrów gazu na 100 km.sprawdzałem.jeżeli stosuje się do instrukc wszystko jest ok.Ja nie narzekam.POLECAM
~Łaciaty
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Naprawdę fajne auto:) Jak na fiata to zajeb***e:) duże wygodne a przede wszystkim ciche w środku i na zewnątrz:) ja mam wersję 14, podobno najgorsza ja nie narzekam ale nie mam gazu może dla tego:)
~kaleb26@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
miałem poloneza i w tak krótkim czasie nie włożyłem w niego tyle kasy co w brave, poldkiem zrobiłem 60 tysięcy i dołożyłem 1500 zł bravą zrobiłem 20 i dołożyłem 1300
~marcin balicka
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Jak za te pieniadze to calkiem niezle auto,z fajnym wygladem i super linia.Do tego tanie czesci.Auta niemieckie z tego roku wygladaja o wiele gorzej.
~kaczor@
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
szkoda gadac nie kupyjcie tego g...moj byl skladany we wloszech i co... i g..skrzypi plastik niemilosiernie.
~inferno855
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Nprawde dobry samochod, blacha ocynkowana wiec o rdzy mozna bylo zapomniec, w trasy super
~grzecu jcv@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
auto mam od 3 miesiecy i jestem zadowolony ładnie chodzi osiagi tez nie najgorsze o wogole ok