Lista ocen Fiat Brava 1.4 75KM 55kW 1995-1999 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomGaw1
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Trzeszczące plastik,uszczelki drzwi smarowac kremem glicerynowym,żarówki oswietlenia szybkościomierza-można dostać cholery aby się do nich dostac, dioda-kontrolka cisnienia oleju - musiałem lutowć bo pękło lutowanie na płycie głównej szybkościomierza (fajnie to brzmi: płyta główna szybkościomierza), okoliczny warsztat nasmarował przegub przekładni kierowniczej. Od pięciu lat stukają tylne prawe drzwi - nic nie robię, coś musi pukać.Mam już 52...
~kaleb26@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
koszmar, na poczatek wymieniłem termostat (80 zł) później wałek rozrządu bo się zatarł , pasek i napinacz (1000 zł ale i tak nieźle bo koledzy płacili 1500) tak że jak na 8 miesięcy uzytkowania to juz bym nie kupił tego samochodu, za te pieniądze można kupic rovera 214 i jest o wiele lepszy.
~admira76
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
klamki pokryte paskudztwem które latem zamieniają się w smołe,trzeci stop raz działa raz nie,listwy boczne przy szybach wiecznie tzreba przesuwać,przewód od paliwa ciągle cieknie,zawiesza się czujnik od paliwa,wiecznie peka uszczelka od spryskiwacza,amortyzatory wachacze(polskie drogi)
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Wszystko niestety jest w stanie się zepsuć: elektryka (cała), skrzynia biegów, zawieszenie, odpadające klamki. Proszę sie przygotować na częste wizyty u elektryka i speców od układu chłodzenia.
~brzydal
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
niska jakosc plastikow ,ja mam naprzyklad strasznie popekane klamki zewnetrzne,ale to jedyna wada
~krakowiak
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
kiepskie radio które gubi fale,klamki które murszeją,głośniki które od nowości przerywają-kiepskie styki
~Łaciaty
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Mam tylko problem z jedną rzeczą silnki krokowy, i wycieraczka tylnia jak u wszystkich:)
~inferno855
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
ten Fiat zrywa ze stereotypami o tej marce, moze to dzieki malej ilosc elektryki
~Filip z błądzimia
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Jak każdy samochód posiada jakieś, ale nie jest źle
~kaczor@
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
tu lamka sie przepalila to plastk skrzypi jak c...