Lista ocen Fiat Brava 1.4 75KM 55kW 1995-1999 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomGaw1
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z zawieszenia,bardzo czułe na małe korekcje toru jazdy,wspomaganie niestety niezależne od prędkości (kierownica obraca się za lekko przy prędkościach powyżej 120 km/h) Czasami coś jęknie przy powolnej jeździe na dodze gruntowej,przestalem zwracać na to uwagę. Nawet na ostrych zakrętach opony nie piszczą.Ogólnie jest trochę za twardy (przedtem jeździłem TIPO - był nieprzyzwoicie wygodny,jak stara wysiedziała kanapa)
~inferno855
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
jesli chodzi o prowadzenie to Brava zasługuje na bdb + twarde zawieszenie i pracyzyjne prowadzenie w zakretach, u moim modelu brak bylo wspomagania co przy szerszych oponach sprawiolo troche problemow, trwalosc zawieszenia to ok 40 tys km na naszych dziurawych drogach
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Bardzo złe trzymanie drogi, układ bardzo nieprecyzyjny, czuć wszystkie wyboje i dziury. Następna wada to głośność zawieszenia - porażka, Zawieszenie bardzo, ale to bardzo nietrwałe. OCENA BARDZO ZŁA!!!
~kaleb26@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
nasz dziurawe drogi to meka dla fiata miałem wcześniej punto i już nigdy nie kupie zadnego fiata
~mariooo
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Nie jest źle ale przednie wahacze często lecą. Pewnie trzyma sie drogi.
~brzydal
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
mimo ze to nie male auto to w miescie prowadzi sie znakomicie
~admira76
jak sa czaśnięte armortyzatory to lepiej nie przekraczać 50 km /h
~barthez2002
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Na nie rownych drogach głośna praca podwozia.
~kaczor@
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
do d... promien skrentu chyba "20m"
~Bonal
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Dobrze sie trzyma w zakrentach