Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 (69) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fiat BRAVA 1,6 16V SX
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Do 140-tu km/h prowadzi się słodko, po prostu płynie po drodze. Przy 180-ciu podczas hamowania jest trochę nieciekawie. Może to wina niezależnego zawieszenia ale po prostu czuje się że samochód nie stanie na nasze zawołanie. Jakby przed nami na drodze stało dziecko to już by nie żyło. No ale z takiej prędkości, ciężko wyprowadzić każde auto. Wystarczy odrobina wyobraźni i mniejszy nacisk buta na pedał gazu a nie powinno być problemów.
~foxavier@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Może się wydawać że jest za miękkie i dlatego buja ale tak naprawdę to jest za twarde a samochód jest za lekki i za krótki tak więc na wybojach czy przejazdach kolejowych poprostu nim rzuca. Na równej drodze trzyma się jak marzenie a świetnie dopasowane wspomaganie sprawia że aż pragnie się nim jeździć.
~przecież to nieobowiązkowe
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
jakość podzespoło fatalna,przednie koła wpadają w poślizg przy ruszaniu przy zwiększonych obrotach,na lekkiej pochyłości,mokrej nawierzchnilub nawet lekko zapiaszczonej,hamulce słabe - tarcze powinny być większe i zmieniona charakterystyka rozdziału sił hamowania- wprowadzone odpowiednie korektory
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Samochód wydaje się trochę za leki, możliwe że jest wina naprawdę mocnego wspomagania i trzeba do tego przywyknąć ale jak się ostro przyspiesza i przekroczy 100km/h to jest taki moment niepewności czy aby na pewno wyhamuje. Używałem wcześniej Opla Vectry i wydawał się odrobinę stabilniejszy.
~Rademal
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Zawieszenie miękkie. Auto dobrze trzyma się drogi. To nie rajdówka. Czasami sprawia wrażenie nieprzewidywalnego jednak dopiero przy wyższych prędkościach. Mimo tego auto jest do opanowania. Dość duży rozstaw osi powoduje ze konfort jest akceptowalny. Takie przyjemne wozidełko. :)
~Kocham BRAVE
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Zawieszenie jest strasznie twarde, wymieniłem amortyzatory i to może dlatego. Wszystkie wyboje czuje się na ciele i strasznie to denerwuje. Na gładkiej nawierzchni jest rewelacyjnie, samochód wręcz lgnie do asfaltu a prowadzenie go to czysta przyjemność.
~Jim Morrison
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Dobrze sie trzyma drogi. Przy większych prędkościach na zakrętach opony kwiczą ale Brava trzyma sie swojego pasa. Daję tylko 4 bo seryjne amortyzatory z wachacze nie są najlepszej jakości i niestety trzeba dość szybko wymieniać.
~Leszek z Sieradza
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem posiadaczem Fiata Brava od 1 roku i stwierdzam ze auto ma bardzo slabe zawieszenie .Amortyzarory nadaja sie do wymiany co 40.000km ,chociaz stosuje firmowe czesci .Jednym zdaniem -zawieszenie beznadziejne
~sz.a@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Mam bardzo nisko przód , zmieniłem amortyzatory na twarde z przodu ,autko trzyma się bardzo fajnie drogi ale trzeba uważać na torowiskach ,uskokach i na krawężnikach można połamać spoiler .
~Sebastian
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Daja naprawdę olbrzymią przyjemność z jazdy pod warunkiem że jest do droga dobrej jakości, jest miękko zestrojone co dla niektórych może być wadą, z tylnego zawieszenia dochądzą stuki, przód jest ok