Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 (68) - Widoczność

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pwl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
troche draznia slupki w drzwiach-przy moim ustawieniu fotela sa dokladnie tam gdzie spogladam aby sprawdzic czy nic nie nadjezdza-strona lewa. z widocznoscia do tylu nie jest lepiej- szeroki slupki, wysoki tyl, mocno pochylona tylna szyba- gdy jest ciemno i nic nie widac w lusterkach to trzeba cofac ´na sluch´ :)
~foxavier@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Jest dobrze, jak na samochód z tak dużym kufrem to nawet bardzo dobrze. Wbrew opinią innym powiem że wcale nie przeszkadzają duże słupki tylne bo do tyłu jeździ się nie wiele. Raczej radzę poświęcić więcej uwagi przy jeździe do przodu, bo słupki przednie mogą bardziej zaskoczyć niż te tylne.
~GicuPL
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Auto jak wiadomo jest przeciętne jeśli chodzi o tylną szybę. Zawyżona \"pupa\" utrudnia widoczność kierowcom, którzy dopiero wsiedli do Bravy. Dla kogoś kto nią jeździ non stop - nie sprawia to trudności. Przód i boki - bez zastrzeżeń.
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Nie będę zaniżał średniej bo jest nawet nieźle. Przy cofaniu jest ograniczona widoczność ale przy tak zadartym kufrze to normalne i trzeba to po prostu pokochać. Ani Leon ani Octavia nie oferują więcej tak więc wystarczy ostrożność przy cofaniu.
~sz.a@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
I tu jest problem .Słupek z przodu idealnie zasłania widoczności z mojej lewej strony to raz a dwa tylna szyba jest wąska i trzeba jeżdzić na radar albo na boczne lusterka jeśli chce się wjechać na parking tyłem .
~Fiat BRAVA 1,6 16V SX
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Widoczność troszeczkę ogranicza tylna szyba i prawy, przedni słupek (zresztą w każdym samochodzie idzie się do tego doczepić, chyba żeby był zrobiony ze szkła). Do tego można nawyknąć. Zalecam po prostu więcej wyobraźni podczas jazdy.
~Jim Morrison
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Widoczność do przodu zadowalająca natomiast do tyłu jest źle. Przeszkadza to szczególnie w mieście jak trzeba wykonać szybko manewr cofania bądz wjazd do koperty. Wtedy pozostają nam lusterka.
~stefan84
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Trochę cienko z tyłu, i przy wyjeżdzaniu w lewo z podporządkowanej, nieraz trzeba było się pochylać do przodu bo boczne słupki zastawiały widok, poza tym wszystko ok.
~Przemek
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Do przodu i na boki całkiem nieźle, ale do tyłu już nie jest tak kolorowo, z tyłu nie mam zagłówków gdyby były to zastanawiał bym sie nad czujnikiem parkowania
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW
10,4
11,2
~Sebastian
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wiele rzeczy wymaga przyzwyczajenia, mnie odpowiada, do tyłu dość kiepsko przez mocno pochyloną szybę, z przodu i na boki bardzo dobrze