Lista ocen Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 (45)

~Krashan
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Generalnie jestem zadowolony, nawet bardzo. Myślę, że dużym kluczem do sukcesu jest pochodzenie samochodu, ale dotyczy to praktycznie każdej marki. Jeżeli ktoś kupi samochód powypadkowy, niedbale poskładany i ogólnie zaniedbany, to nie ma co liczyć na cuda. Ja samochód (jako ośmioletni) nabyłem od członka rodziny (I właściciela), samochód kupiony w polskim salonie, mimo to dość dobrze wyposażony (klimatyzacja automatyczna, dwie poduszki...
3,8
~ptys899
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie byłem za bardzo przekonany do tej marki, jednak szybko polubiłem to auto. Jest całkiem wygodne, ma niezłe przyspieszenie (żaden dresowóz CI nie dorówna na skrzyżowaniu :D). W dodatku bardzo ładnie się prezentuje, na zdieciu to nie to samo.... Silnik jest trwały. U znajomego jtd wytrzymał prawie 500 000 w fiacie doblo. Ponadto całkiem niezłe wyposażenie. Za 10 tys nie znajdziesz tak dobrego auta innej marki z takim bogatym wyposażeniem...
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jestem zadowolony z jego parametrów i podoba mi się jego wygląd. To jedna z lepszych konstrukcji Fiata. Wygodny, bezpieczny i dynamiczny. Doskonały dla rodziny 3-4 osobowej zarówno po mieście, jak i w trasie. To nie BMW, ale przyjemnie zaskakuje. A i tak na trasie w Niemczech BMW uciekło mi dopiero powyżej 200km/h!
4,1
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto posiada zgrabną sylwetkę i charakterystyczny kształt, jest bezawaryjne i tanie w eksploatacji. Zapewnia dobry komfort dla 2 dorosłych osób i 2 dzieci, składana i dzielona tylna kanapa oraz duży otwór bagażnika pozwala przewozić bagaż o dużych gabarytach. Dużym plusem jest klimatyzacja, która sprawdza się latem w korkach, oraz w deszczowe dni zapobiega zaparowaniu szyb.
~ScaRRed scarred1@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
4 na 5 gwiazdek z czystym sumieniem. Auto sprawdza się zarówno jako rodzinne jak i dla singla do jazdy po mieście :) Nie nawala (raz zdarzyło mu się nie zapalić po staniu cztery dni w temperaturze -18 do -30 stopni). Poza tym wszystko ok - szczegóły w innych podpunktach.
4,1
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jestem zadowolony! Moja brawka przejechala ze mna kawal Europy. Bedzie mi szkoda ja sprzedac - chociaz wiem ze z przebiegiem 120tys km jeszcze ´najlepsze´ przede mna.
~Jurek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto wygodne z dość dużym bagażnikiem. W tej wersji silnikowej oszczędne. Ładne wnętrze. Jednak zawieszenie stanowczo za niskie, wycieczki w tzw. teren mogą się skończyć uszkodzeniem, a zimą zakopaniem w śniegu. Auto należy ocenić dobrze, ale ze względu na to co przed chwilą napisłem po raz drugi bym go nie kupił.
~Esen
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
dla mnie bomba, mało awarii, prawie w ogóle, fakt że komfort jazdy przyzwoity ale jak ktoś dużo podróżuje to chciałby żeby było baardzo wygodnie. Niskie spalanie i elastyczność silnika to wielkie atuty i dlatego mogę ten samochód szczerze polecać.
~wojtek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
bryczka godna polecenia za male pieniadze ekonomiczna i dosc obszerna
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW
~orzech orzechauto@poczta.onet.pl