Lista ocen Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Naprawdę dopracowane wnętrze fiata. Mam wersję \"full wypas\", więc przełączników i sterowników jest kilkadziesiąt. Wszystkie są w zasięgu ręki i ich obsługa nie stwarza problemów. Jedynie brak ciągłego trybu pracy tylnej wycieraczki. Fotele wygodne, skórzane, dzięki regulacji pięciu elementów dobrze dopasowują się do ciała i trzymają na zakrętach. Sporo praktycznych schowków i kieszeni.
~Jurek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie mam specjalnych zarzutów, chociaż porównując to auto ze współczesnymi konstrukcjami mogłoby być więcej schowków, czy uchwytów. Design wnętrza bardzo mi odpowiada, szczególnie w porównaniu z mało ciekawymi wnętrzami aut niemieckich. W tym akurat Fiat jest dobry.
~ScaRRed scarred1@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko co potrzebne jest pod ręką - ułożenie intuicyjne - nie trzeba wertować instrukcji żeby wiedzieć gdzie co włączyć albo gdzie co wyłączyć. Fotele wygodne - nawet przejechanie trasy 500 km niespecjalnie odbija się na plecach i przysłowiowej pupie ;)
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Pokonuje bardzo duze dystanse moja brawka. Nawet przejechanie 1200km nie zrujnuje nam plecow - fotele twarde i dobrze wyprofilowane. Jak we Fiacie, ogolna ergonomia (przyciski, galki itp) sa raczej troche niechlujne - ale jest to tylko Brava!
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Niewielka ilość przełączników, wszystkie w zasięgu wzroku i ręki. Dobrze widoczne wskaźniki (minus - brak regulacji podświetlenia). Fotel regulowany w pionie i poziomie (minus- przy zamkniętych drzwiach dzwignia trudno-dostępna)
~Esen
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
w moim egzemplarzu nie mam klimy, radio wymieniłem bo było tylko kasetowe, więc za dużo przełączników nie posiadam, obsługa pozostałych bezproblemowa
~fabick
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu i design wnętrza jakiego mogą pozazdrościć rówieśnicy innych marek.
~Wlasciciel Brava 1,9jtd
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Bardzo dobra - chociaz przydaly by sie lusterka elektryczne.
~Lestat
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu, mozna sie polapac bez zagladania do intrukcji.
~SkoneK
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Ergonomia bardzo dobra. Włosi jednak stylowo potrafią bardzo fajnie zrobić samochód.