Lista ocen Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Z przodu wygodnie, szerokie fotele, podłokietnik. Z tyłu wygodna dzielona kanapa. W cztery osoby podróżuje się jak limuzyną. Oświetlenie oddzielne dla każdego z foteli + gniazdo elektryczne na tyle np. pod telewizor LCD... W pięć osób pewnie trochę ciaśniej, ale to segment C. Spory, oświetlony bagażnik z niezłym dostępem i kilkoma wariantami przewożenia ładunku.
~ScaRRed scarred1@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto przestronne - służy zarówno do jazdy po mieście jak i do wojaży po całym kraju. Nie raz robiliśmy wypady w pięc osób plus sporo bagażu i powodów do narzekania nia było. Nie jest to Lexus czy Toyota Avensis ale da się wytrzymać :)
~marek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
dużo miejsca z przodu, regulacja kierownicy i siedzenia kierowcy pozwala optymalnie usiąść i przyjemnie prowadzić autko. Z tyłu dość miejsca dla dwóch dorosłych - troje ciężko (na środkowym siedzeniu pas biodrowy -tylko?)
~ptys899
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Z przodu jest dość luźno, z tyłu również, jeżeli pasażer jest duzego wzrostu, moze być mu z tyłu trochę ciasno, ale uważam że jest całkiem przyzwoicie. Jako samochód rodzinny przyzwoicie spełnia swoje zadanie.
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Na miejscu kierowcy, dość sporo swobody i przestrzeni, zwłaszcza na nogi (przestrzeń nie jest zabudowana jak w innych samochodach). Za kierowcą niezbyt dużo miejsca na nogi, kolana pasażera czuć na plecach.
~Lituano
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jestem wysoki( 194cm) i pozycję za kierownicą mam całkiem wygodną, fotele na dalekie trasy nie męczą. Jedynie troche nisko poprowadzona linia dachu i linia wzroku blisko krańca szyby.
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Mam prawie 190cm i podrozuje komfortowo. Problemem przy dlugich trasach jest brak podlokietnika - ale to juz luksus z wyzszej klasy. Ogolnie bardzo przyzwoicie.
~danielkro
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak dla mnie super, bardzo wygodne fotele (wersja HSX, rynek włoski) Porównując do stilo to o wiele bardziej komfortowe auto - płynie na drodze
~Lestat
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Autko daje rade jesli ktos ma rodzine 4 osobowa to spokojnie moze sie zabrac na wakacje gdzies dalej, a zapewniam, ze miejsca nie zabraknie.
~marus
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Mam 186 cm wzrostu i na komfort jazdy z przodu nie mogę powiedzieć złego słowa. Tył też nie jest ciasny jak na tę wielkość samochodu.