Lista ocen Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ScaRRed scarred1@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Chodzi płynnie i nie zgrzyta ;) Po dużych mrozach czasem mogą być problemy z wrzuceniem wstecznego. Pozostałe biegi bez zarzutu. Długa jedynka i bardzo tolerancyjna trójka i czwórka sprawia, że przyjemnie i bez nerwów jeździ się tym samochodem po mieście.
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Miękko i precyzyjnie pracuje. Krótkie przełożenia pierwszych trzech biegów zapewniają dynamikę jazdy. Pozostałe biegi pozwalają na ekonomiczne spalanie nawet przy prędkości 120km/h.
~wojtek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
czsami problem z wlazeniem biegu wstecznego slaba synchronizacja ale puszczamu sprzeglo wciskamy jeszcze raz i wkladamy wsteka bez problemu
~muad@interia.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
MI jakiś dziwnie rusza się z 1 biegu, tj jesczcze nie mam odpowiedniego czucia i czasem mi gaśnie. Poza tym ok
~henryk II
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
mam egzemplarz w którym nie zawsze biegi wchodzą i cały czas czekam aż sie coś zepsuje a tu nic.
~ptys899
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Skrzynia biegów ok. Pierwsze 3 biegi mają krótkie przełożenia, od czwórki można jezdzić już oszczędnie.
~Esen
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
rewelacji nie ma ale biegi wchodzą czysto, czasami któryś wyskoczy ale to sporadycznie ( rzadko) sie zdarza.
~Jurek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Skrzynia biegów bez zarzutu. Biegi "wchodzą" precyzyjnie. Jak dla mnie dobrze zestopniowania.
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Bez zarzutow. Biegi wskakuja bardzo szybko. Zima moze zdarzyc sie, ze wyskoczy nam wsteczny.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW
~orzech orzechauto@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
tu juz gozej, malo dokladna czesto nie chce wejsc na swoje miejsce i zdaza sie ze zgrzyta