Lista ocen Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin QX
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Mając na uwadze gabaryty, przestrzeń zdecydowanie zadowalająca. Bravo z racji przynależności klasowej z założenia nie jest autem rodzinnym, więc nie można oczekiwać od niego pojemności kombi klasy E. Jak na kompakta o "sportowej" linii nadwozia samochód jest funkcjonalniejszy, niż można byłoby oczekiwać.
~m
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Przód bardzo dobrze, ale z tyłu już jest dużo gorzej. Na 4 osoby ten samochód się nie nadaje. Chyba, że podróżujesz bez bagaży. W przeciwnym razie jest kłopot, bo bagażnik mieści skrzynkę z płynami itp. plus torbę i dwie reklamuwki. :)
~White :)
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Wnętrze samochodu jest wręcz doskonale dla młodego kierowcy :) dużo miejsca dla kierowcy i pasażera dobre car audio i bravo jest idealnym samochodem sportowo-komfortowym na jakieś fajne kobietki :)
~Sławek19_84
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Z przodu miejsca sporo. Mam 196 cm wzrostu, fotel nie do końca odsuniety, miejsca na nogi wystarczająco, nad głową ok 8 co przestrzeni. Z tyłu miejsca dosyć. Trzy osoby siedzą wygodnie bez ściskania.
~bartpl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
W przedniej części kabiny jest bardzo duzo miejsca jeździłem mondeo i laguną II i uważam że tam jest mniej miejsca. Z tyłu też ok. Jedynie bagażnik niezbyt pojemny. Dla 3 osobowej rodziny w sam raz.
~Olgierd
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Naprawde bardzo wygodne i przestronne auto zarowno na przednich jak i tylnych fotelach, teraz mam focusa kombi i tylu jest zdecydowanie mniej miej miejsca niz w bravo.
~emre
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
z przodu bardzo wygodnie, z tyłu nie miałem przyjemności jechać ale z opinii znajomych wiem że \"większe\" osoby nie mają za bardzo wygodnie, natomiast ogólnie ok
~zawigrze
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
W sam raz na takie autko. Jak ktoś twierdzi, że z tyłu ma ciasno albo to nie auto na więcej niż 2 osoby, to pewnie ma ze 2,10 wzrostu ;)
~piotrtasarz81@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Mam 191cm wzrostu a przestrzeni mam od groma.z tyłu tez jest rewelacyjnie.Z zewnątrz nie widać że te autko w środku ma aż tyle przestrzeni

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtasm92
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
jak na tej klasy auto to kierowca i pasażer z przodu mają naprawde sporo miejsca, z tyłu już gorzej, no ale nie wymagajmy zbyt wiele