Lista ocen Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 (41) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamyk
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Oceniam bardzo dobrze. Auto świetnie się prowadziło, w moim przypadku miałem obniżone sprężyny Eibacha -35 mm co dodatkowo sprawiało, że auto było wręcz przyklejone do drogi mimo seryjnego ogumienia. Niestety odbiło się to na komforcie, ale mimo wszystko byłem zadowolony. Wspomaganie może troszkę zbyt mocne przy wyższych prędkościach ale w miejskim ruchu super.
~niepokorny - Sz-n
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
to jest pomyłka lata jak żyd po pustym sklepie poza tym padły dwa amortyzatory jedem po 15tys a drugi po 25 i żeby było smiesznie po przekontnej nie wiem o co tu chodzi - a i na koniec 45 tys wymiana łożyska w przednik kole
~IREK Z
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
jak tylko skończyła się gwarancja wymieniłem cieknące amorki z tyłu. po 5 latach z przodu. Teraz poduszka gumowa pod silnikiem. jeszcze coś piszczy na wahaczach ale daję głośniej radio i jest OK
~zawigrze
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Autko dość niskie, a kółka praktycznie na jego brzegach. Do tego mam szerokie kapcie więc jedzie jak przyklejony. Trochę głośne zawieszenie jak to w Fiacie, ale można się przyzwyczaić.
~kawaone
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Duży plus. Mimo dosyć prymitywnej konstrukcji zawieszenia prowadzi się pewnie i stabilnie. Minus za zbyt mocne wspomaganie, które kompletnie odcina kierowcę od drogi.
~bartpl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Jeśli cały układ jest sprawny, opony wyważone i z odpowiednim ciśnieniem, wtedy jeździ jak przyklejony. Dobre opony + sprawne zawieszenie = szybka bezpieczna jazda
~Michał
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
super wspomaganie, super trzyma sie drogi zawieszenie jest usztywnione usportowione super trzymanie na zakrętach nawet przy dużych prętrkościach autko lubi autostrady:)
~pezet69
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Może być. Dobrze trzyma sie drogi, nie pływa po zakrętach. Może trochę za mocno czuć te nasze polskie drogi ale nie każdego stać na terenowego land rovera :)
~Seweryn
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Świetnie radzi sobie na ostrych kretych drogach bardzo precyzyjny układ kierowniczy porostu samochód słucha sie kierowcy.
~masa6891
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Konfortowo, troszkę może za miękko, ale to nie samochód sportowy. Bardzo dobrze działające wspomaganie kierownicy.