Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Antek
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
hamulce-cylinderki,łożyska na tylnych wahaczach,wahacze przód,zgnite przewody hamulcowe,naprawa rozrusznika,elektryczne szyby ( zwarcie )zacierajacy sie wałek(przysłuchajcie sie swoim),uszczelniacze pod skrzynia biegów,piasta+ łozyska,linka sprzęgła,sprzęgło,zacinająca sie tylna wycieraczka,szwankujący komputer( centralka sterująca wtryskiem) i oczywiście dziura wielkości buta rozm 42 w tylnum błotniku ( pozostałość po zimie)
~pyrek
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Wymieniłem już sprzęgło,a i to nowe zdradza już objawy zmęczenia...poza tym ciągłe problemy z zapłonem(?)lub innym elementem kontrolującym prace silnika.Serwisy nie radzą sobie z tym(diagnostyka do bani),wskutek czego moje auto raz odpala OK,a raz szarpie,głośno chodzi i jest mułowaty.Oprocz tego hałasy z zawieszenia trudne do usunięcia.Wycieki oleju
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Przez dwa lata tylko skrzynia mi padła.Po pierwych 3miesiącach użytkowania,lecz nie wiem czy to z mojej winy czy poprostu była słaba odkąd zakupiłem auto.Naprawa 1000zl.Miałem do wyboru kupić używaną za ok 700zl lub nowe częsci do mojej.Zakupiłem nowe i wiem że mam spokój,bo wiadomo co by sie kupiło,jeśli chodzi o używaną?..
~VanDamme
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Co do niezawodnosci to nie wyrobilem sobie jeszcze do konca o nim zdania.bylem raz w dluzszej trasie i nawalila skrzynia.ale auto mam pol roku wiec na polskich drogach dopiero sie dociera i jak to przy zakupie \'nowego\' samochodu przez pierwszy rok trzeba w auto troche wlozyc i je \'wyczuc\'
~luktoy@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Samochód nie miał jeszcze 70000 a z wałka rozrządu a co za tym idzie wszystkich krzywek i popychaczy zostały smieci.(koszt 3000) I to przy jeździe na oryginalnej selenii.Następnie wahacze, amortyzatory, alternator, dwa razy padł termostat i autko się mało nie ugotowało.Strzeliła uszczelka pod głowicą...
~stj8@wp.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Zdarzyło się, że podczas mojej nieobecności, żona zleciła naprawę i wymieniono wałek rozrządu. Jednak ja nie byłem o takiej konieczności przekonany, a muszę dodać, że jestem mechanikiem samochodowym.
~mateuszx@hoga.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
poważne usterki choć nie powodujące unieruchomienia auta to wachacze i alternator! to standard z którym chyba trzeba sie pogodzić koszt wachaczy chyba 300-400 z wymianą przód a alternator regeneracja 350zł
~bubu
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
3x wymieniana glowica silnika. Ostatni raz kosztowalo mnie to prawie 4 tys. Oczywiscie specjalisci z FIATA nie wiedza dlaczegbo akurat w tym egzemplarzu sa takie problemy
~TD
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Odpukać OK. Awaryjność Fiatów to MIT. Jak samochód zaniedbany popsuje się w końcu jak każdy inny, jak się dba to się ma- potrafi znieść naprawdę dużo.
~M
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Mam go od pol roku (w tym czasie 6 przejechane tys.km)i jak narazie nic powaznego (Bogu dzieki!) sie nie stalo...